یک ترور کور برای گرم نگه داشتن آشوب‌ها

سردار سیاوش مسلمی در جمع خبرنگاران با اشاره به ترور کور دو جوان در آمل گفت: به نظر می‌رسد این حادثه یک ترور کور در راستای برنامه‌ریزی ضدانقلاب در قالب کشته سازی برای گرم نگه‌داشتن تنور اغتشاشات و آشوب در جامعه بوده است.

فرمانده سپاه کربلا افزود: ایران، سوریه نیست؛ زیرا رهبری شجاع، مردمی با بصیرت در کنار نیرو‌های مسلح هوشیار، اضلاع قدرت این کشور است و اجازه عرضه اندام را به دشمنان و براندازان نمی‌دهد.

فرمانده سپاه کربلا حفظ آرامش و امنیت مردم را خط قرمز سپاه و دیگر دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دانست و ادامه داد: نمی‌گذاریم امنیت جامعه بازیچه دست برخی منافقین داخل و معاندین خارج نشین قرار گیرد و با کمک خود مردم، با قدرت جلوی برهم زنندگان امنیت و آرامش جامعه خواهیم ایستاد.

او افزود: جریان ضدانقلاب از هر فرصتی استفاده می‌کند تا با ترور‌های کور و بی‌هدف امنیت جامعه را هدف بگیرد و حوادث ناگوار رخ داده در شیراز و آمل، شبیه ترور‌های کور منافقین در اوایل انقلاب است

سردار سیاوش مسلمی با بیان اینکه اتفاقات این روز‌های ایران تداعی کننده سناریوی اجرا شده در سوریه است، گفت: نقش جریان‌های تجزیه طلب به همراه هدایت رسانه‌ای و سایبری از سوی کشور‌های غربی، فعال شدن توده‌های منافقین به شکل شبکه‌ای در کشور با هدف فرسایشی کردن اغتشاشات، اجرای عملیات‌های کور مسلحانه و عادی سازی ترور در سوریه به خوبی پیاده سازی شد و دشمن این کشور را وارد یک جنگ شهری خانمان سوز کرد.

سردار مسلمی ادامه داد: دشمن در محاسبات خود در شناخت مردم و جامعه اسلامی کاملا اشتباه کرده همانطور که در بیش از ۴ دهه عمر انقلاب با محاسبات غلط خود جز خفت و خواری و شکست چیزی عایدش نشده است.


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8269689/%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%85-%D9%86%DA%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%A2%D8%B4%D9%88%D8%A8%E2%80%8C%D9%87%D8%A7