کرمانشاه ۸۲۰ شهید دانش آموز دارد

برگزاری اردوی راهیان پیشرفت، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و راهبردای با دانش‌آموزان با محوریت تشریح برنامه‌های گام دوم انقلاب حجاب و عفاف، همایش دختران دهه هشتادی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جزء ۴۰۰ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان در هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح مدارس شهری و روستایی بود که محمدی به آن‌ها اشاره کرد.

وی از برپایی نمایشگاه ایستگاه فرهنگی و رسانه‌ای در روز جمعه، ۱۳ آبان‌ماه در مسیر راهپیمایی خبر داد و گفت: شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نماد پرچم دانش‌آموزی است که آمریکای جنایتکار پشت تمام قضایا، ناامنی‌ها و اغتشاشات اخیر کشور است .


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8273500/%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87-%DB%B8%DB%B2%DB%B0-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

محمدی اضافه کرد: دانش‌آموزان کرمانشاهی همزمان با سرتاسر کشور به شهدای تروریستی حادثه تروریستی شیراز با قرائت فاتحه ادای احترام کردند.

وی ادامه داد: زنگ استکبارستیزی همزمان با سراسر کشور در مدارس شهری و روستایی به صدا درآمد و امروز هم یادواره شهدای دانش‌آموزی در دومین شهر مقام کشور، گیلانغرب در حال برگزاری است.

سلمان محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : استان کرمانشاه با ۸۲۰ دانش‌آموز و ۱۷۴ فرهنگی شهید در هفته بسیج دانش‌آموزی در راستای یادواره این شهدا برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی شامل جشنواره سرود دانش‌آموزی، مسابقات فرهنگی، نقاشی و روزنامه‌دیواری در تمامی مدارس شهری و روستایی اجرا شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: تمای برنامه‌های این اداره کل در راستای بصیرت‌بخشی و ایجاد فضایی آگاه‌بخشی برای دانش‌آموزان است.