پیشرفت ۷۵ درصدی ساختمان خانه پزشکان باشت

به گفته مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد؛ پس از ساخت فاز سوم کنار گذر گچساران، نواقص این طرح از جمله؛ نصب تابلو، علائم رانندگی و گاردریل نیز رفع خواهد شد.

او با بیان اینکه قطعه اول محور گچساران به باباکلان با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی و ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار در حال ساخت است، افزود: طرح بهسازی جاده این شهرستان به بنادر جنوبی در محل بی بی حکیمه به رگ سفید از دیگر طرح‌های مهم و فعال گچساران محسوب می‌شود و ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

او می‌گوید: این طرح در قالب ۹ خانه پزشک متاهلی و ۶ واحد مسکونی مجردی پزشک با ۹۰ میلیارد ریال اعتبار در حال ساخت است.

راستا فاز سوم کنارگذر در محل تقاطع روستا‌های سرآبننیز و پشکان را از طرح‌های مهم در حال اجرای راه و شهرسازی گچساران عنوان کرد و ادامه داد: در حال حاضر عملیات خاکبرداری در حال انجام است.

او گفت: ۵۵ میلیارد تومان از محل بودجه نفت و اعتبار‌های ملی برای ساخت این جاده مهم پیش بینی شده است.


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8234721/%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA-%DB%B7%DB%B5-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AA

این مقام مسئول پارک محله سادات شهر دوگنبدان را از دیگر پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی گچساران برشمرد و اضافه کرد: این پارک در زمینی به مساحت ۵ هکتار و با ۲۵ میلیارد ریال اعتبار در حال ساخت است.

محمد راستا روند اجرای ساختمان پزشکان باشت را مطلوب توصیف کرد و گفت: عملیات اجرایی آن تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هم اکنون در مرحله ساخت نما و تاسیسات برق مکانیکی است.

راستا با بیان اینکه این طرح در کیلومتر ۳۷ تا ۵۲ جاده گچساران به گناوه در حال اجرا است، ادامه داد: عملیات اجرایی ساخت جاده رگ سفید به گناوه فروردین سال ۱۴۰۰ آغاز شده است.

راستا می‌گوید: این طرح در مرحله خاکبرداری و تجهیز کارگاه است و به پیست دوچرخه سواری، پیست دو و میدانی، آلاچیق و تجهیزات بازی کودک مجهز خواهد شد.