پیراهن پشمی مردانه Headland پوشاک مردانه

برای داشتن یک استایل بوهمین می توانید شکت های کوتاه را با دامن و بوت بپوشید. با سردتر شدن هوا می توانید بهمراه شکت، از یک یقه اسکی و یا هودی استفاده کنید. داشتن استایل لایه ای و ظاهر دو یقه به طرز شگفت انگیزی شیک است، هم برای مردان و هم برای زنان عالی است.

و در فصول خنک تر سال میتوانید پیراهن چهاخونه کتان ضخیم تری را به تن کنید که استایل شما را چشم گیر و تک میکند. پیراهن چهارخونه سبز و مشکی نیز بعد از تولید طرفدار های زیادی را جذب خود کرد، این مدل پیراهن بیشتر با شلوار کتان مردانه مشکی همراه با کفش ورزشی سفید ست میشود، البته اگر کلاه سیاه هم به سر کنید جذابتر از همیشه دیده میشوید. جین ایران با ارائه ی بهترین راه کار های خرید اینترنتی برای پیراهن ، خرید پیراهن پشمی را برای مشتریان عزیز بسیار آسان و راحت کرده است. تمامی پیراهن های پشمی با جدول سایز متناسب خود ارائه شده اند که در جداول برای هر سایز اندازه های متناسب با آن درج شده است و کافیست با یک مقایسه سایز مناسب خود را متوجه شوید .

© 1399 | کلیه حقوق مادی و معنوی برای پیشرو روش بازار (بیزلو)محفوظ است. پاساژ تنها امنیت خرید هایی که مستقیما از درون آن انجام می‌شود را تضمین می‌نماید و هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید و یا پرداخت مستقیم شما از فروشنده نخواهد داشت. تراکم بافت پارچه نیز یکی دیگر از مواردی است که گویای کیفیت پارچه است.

می توانید شکت ها را با شلوارهای جین در مدل های مختلف ست کنید. شلوار های فاق بلند یکی از استایل های زیبایی خواهد بود که می توانید با شکت خود بپوشید. شکت ها معرف پیراهن های بلند با پارچه های ضخیم و مناسب هوای خنک و پاییزی هستند. شکت بسیار شبیه به لباسهای مردانه با پارچه های ضخیم و پشمی که به راحتی شما را گرم می کند.

با تطبیق دادن اندازه جدول با اندازه های خود از روی لباس فعلی سایز مناسب را انتخاب پیراهن پشمی مردانه ساده کنید. طراحی سایت فروشگاهی ایراکد – تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فروشگاه مارومارکت است. گزینه هایی را که میخواهید از طریق آنها اطلاعیه تمدید به دست شما برسد را انتخاب کرده و ثبت نمایید.

پیراهن پشمی مردانه Headland پوشاک مردانه

قد این پیراهن 80 سانتی متر است و سایزبندی این پیراهن به صورت فری سایز می باشد. الیاف پشم از زمان‌های بسیار دور وجود داشته و مردم از آن‌ها به وفور برای تهیه البسه و پوشاک استفاده می‌کردند. البته پارچه‌ها و لباس‌های پشمی در گذشته جزء مرغوب‌ترین و شیک‌ترین تولیداتی بودند که بیشتر، افراد ثروتمند و اغنیا از آن‌ها می‌توانستند استفاده کنند.