هواساز ایرواشر مشخصات , قیمت و خرید سهند هواساز-بتا تهویه

هواساز خانگی علاوه بر اینکه موقع کارکرد هوای مطبوع را در همه اتاق ها و فضای خانه به جریان می اندازد ،دیگر نیازی به باز گذاشتن پنجره ها برای تبادل هوا ندارد. هم چنین این دستگاه با مجهز بودن به برخی از فیلتر های مخصوص، قادر به تصفیه هوا از هر نوع آلودگی موجود در آن مثل بوی نامطبوع، گرد و خاک و غیره نیز می باشد و در نهایت هوای پاک و تمیزی را تحویل افراد می دهد. به این خاطر که ایرواشر در مقایسه با دستگاهی مثل چیلر ، اجرا و ساختار ساده تری دارد و به طور کل نحوه سرمایش این دو دستگاه کاملا با هم متفاوت است.

تجهیزات هواساز

فن نصب شده بر روی دستگاه دبی سنجی، فشار سنجی، لرزش سنجی و آمپر سنجی می شوند. استفاده از سنسورهای DPS که وظیفه­ی این سنسور اندازه گیری اختلاف فشار در هوای ورودی و خروجی قبل و بعد از فیلتر می باشد. ایرواشرها به صورت سه قسمتی شامل باکس فن ، ایرواشر و باکس فیلتر ساخته می شوند.

الکتروموتور با توجه به درخواست مشتری می تواند از نوع چند دور سرعت و یا مجهز به اینورتر (دور متغیر پیوسته) باشد که تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دارد. مجموعه تخصصی دماتجهیز علاوه بر جواز کسب معتبر از اتحادیه صنف شوفاژ و تهویه مطبوع، دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و فعالیت سایت فروشگاهی خود را از سال 1383 در دفتر مرکزی تهران آغاز نموده است. در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، اطلاعات فنی ده ها مدل از انواع ایرواشر ، از انواع برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. هزینه‌های نگهداری و تأمین قطعات یدکی ایرواشرها به مراتب کمتر از سیستم‌هایی نظیر کولر گازی وچیلر می‌باشد. یکی دیگر از عواملی که در قیمت ایرواشر تاثیر دارد، تجهیزات رطوبت زدا از هوا است.

این نوع دستگاه از سیستم تهویه تبخیری جهت عملکرد خود استفاده می کند. دستگاه ایرواشر از فن کویل های آب گرم و یا بخار داغ تشکیل شده است که توسط لوله کشی به موتورخانه متصل هستند. در واقع در ایرواشر، هوا در تماس مستقیم با آب اسپری شده می باشد و تبادل گرما و جرم بین هوا و آب وجود دارد. شرایط خروجی هوا به دمای آب اسپری شده در دستگاه ایرواشر بستگی دارد و با کنترل دمای آب به صورت خارجی امکان کنترل شرایط خروجی هوا وجود دارد که پس از آن می‌ تواند برای اهداف تهویه هوا مورد استفاده قرار گیرد. ایرواشر در تمام فصولی که رطوبت محیط پایین باشد می تواند هوا را مرطوب کند که این زمان ها معمولا در اواخر پاییز و زمستان و اوایل تابستان یا در آب و هوای خشک است.

تاریخچه پیدایش ایرواشر

مزیت دستگاه هواساز ایرواشر به هواساز صنعتی عدم وجود کویل سرمایی و درنتیجه بی نیاز شدن از چیلر می باشد که باعث حذف هزینۀ اضافه می گردد. مجموعه اصفهان هواساز، دارای خط تولیدهواساز ایرواشردر ابعاد و مدل های مختلف است که این خط تولید شامل تیم متخصص طراحی و مهندسی در امر ساخت این دستگاه می باشد. گفتنی است کههواساز ایرواشرهادر چند نوع تولید می شوند کههواساز ایرواشر اکونوپکیکی از بهترین نوع این محصول است. لذا استفاده از ایرواشر به عنوان راه حل مطمئن جهت تامین هوای مطبوع شمرده می شود. دستگاه ایرواشر آپارتمانی از نظر اجزای تشکیل دهنده و نحوه کارکرد یکسری تفاوت های جزئی با دستگاه های ایرواشر بزرگ تر دارد و در ابعاد و ظرفیت کمتر و متناسب با محیط کوچک آپارتمان، تولید می شود.

قیمت انواع هواساز

قیمت ایرواشر به عوامل زیادی نظیر جنس قطعات، شرکت سازنده، سایز، اندازه، مدل و ظرفیت آن بستگی دارد. شما باید با توجه به حجم فضای خود و دیگر پارامترها و موارد، ایرواشر مناسب را انتخاب کنید و اقدام به خرید آن نمایید. قیمت نهایی ایرواشر بسته به مدلی که شما انتخاب می کنید (ایرواشر آپارتمانی، ایرواشر صنعتی و یا ایرواشر معمولی) و برند آن متفاوت است، اما به طور کلی این دستگاه از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت این دستگاه و ثبت سفارش خود با مشاوران ما در بخش فروش تماس بگیرید. ساختار این نوع سیستم به گونه ای است که در آن هوا به سمت جلو فوت لینک می شود. در واقع هواساز ایرواشر خانگی روبرو زن با پرتاب کردن هوا به سمت جلو دمای فضای مورد نظر را به خوبی تنظیم می کند.

دستگاه تهویه مطبوع مدرن توسط ویلیام کریر در سال هزار و نهصد و دو اختراع شد و یک مهندس صنعت نساجی، استوارت کرامر اولین کسی بود که اصطلاح و عبارت تهویه مطبوع را در سال هزار و نهصد و شش عنوان کرد. اولین دستگاه تهویه در سال هزار و نهصد و چهاره در منازل مسکونی نصب گردید. این دستگاه ها در حدود دو متر ارتفاع، یک متر و هشتاد سانتی متر عرض و شش متر عمق داشتند.

هواساز ایرواشر مشخصات , قیمت و خرید سهند هواساز-بتا تهویه

برای جلوگیری از انتقال ارتعاش به بدنه دستگاه از لرزه گیرهای لاستیکی یا فنری استفاده می شود. همچنین برای به گردش درآوردن فن ایرواشر از الکتروموتور استفاده می شود. این دستگاه ها معمولا در زیر سقف یا بالکن قرار می گیرند و در سایزها و توان های مختلف تولید می شوند. همچنین این نوع از ایرواشر ها، راندمان بالایی داشته و کم مصرف می باشند.

  • یکی از تفاوت های عمده سیستم ایرواشر با کولرهای صنعتی تعبیه فیلتراسیون چند مرحله ای در ایرواشرها می باشد.
  • همزمان با انجام فرایند گرمایش عملیات فیلتر کردن هوا هم صورت می پذیرد .
  • حتی برای مکان آموزشی یا تجاری می‌تواند بسیار به صرفه با کمترین قیمت خرید کرد.
  • به طور کلی نازل‌ها از جنس PVC با دهانه آهنی ضدزنگ و ضد رسوب ساخته می شوند.

5- دمپرهای های هوا از نوع OPPOSED BLADE DAMPER (دمپرهای متقابل) با واشرهای هوابندی می باشدکه به صورت معمول کنترل دستی می باشد و در صورت نیاز امکان اتصال به دمپر موتور با سفارش مشتری اجرا می گردد. 4- فیلترهای بکار رفته از نوع آلومینیومی استاندارد شرکت می باشد.در صورت نیاز به استفاده از فیلترهای هپا وکربن اکتیو و فیلتر های پاکتی بنا به درخواست مشتری امکان‌پذیر می باشد. در این نوع کلاس رطوبت بین درصد می باشدو به طور معمول بیشترین ایرواشرها از این کلاس می باشند.