نحوه اجرای انواع حفاظ آکاردئونی آهنی دورژانس-فورژ مدرن

در ادامه در مورد انواع درب و قیمت آنها صحبت کردیم و برای راهنمایی دقیق تر می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. در هنگام خرید درب فلزی ورودی ساختمان مسکونی و ویلایی در اصفهان توجه کردن به شرایط آب و هوایی محل سکونت و همچنین شکل و ساختار فضا اهمیت زیادی پیدا می ‌کند. هنگامی که یک درب پارکینگ فلزی، درب چوبی، درب CNC و سایر درب های ورودی ساختمانی مدرن و درب ویلایی آهن حفاظ می سازید، باید این درب را با ابزار تهیه کنید، این به معنای ساخت ورودی ساختمانی مدرن نیست. در این قسمت توضیح خواهیم داد که درب مدرن چیست و درب ورودی ساختمانی مدرن چه ویژگی هایی دارد. البته برخی از این مشکلات به درب های نجات و سایر درب های فولادی محدود نمی شود. درب فلزی ورودی ساختمان / درب فلزی حیاطی / درب فلزی لوکس و مدرن / درب فلزی لابی / درب فرفورژه و ….

در ادامه قصد داریم کمی جزئی تر و دقیق تر هر یک از این موارد را بررسی نماییم. طرح چوب روی درب فلزی چگونه است؟ می توانیم به دو صورت این کار را اجرا کنیم روش اول اجرای طرح چوب روی درب فلزی است که هزینه نسبتا کم تری دارد و مورد بعدی انجام کار چوبی است که نسبت به جنس چوب قیمت آن متفاوت است. درب ضد سرقت چینی هم سهم کوچکی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است، دلیل عدم محبوبیت این درها عدم وجود خدمات پس از فروش برای درب ضد سرقت فلزی چینی بدلیل وارداتی بودن آن می باشد. برای رنگ کردن درب فلزی ابتدا باید یک آستر ضد زنگ انتخاب کرد که درب دچار فرسودگی و پوسیدگی نشود.

نحوه اجرای درب فلزی در مجموعه حفاظ لند بدین صورت است که پس از تکمیل سفارش شما و ارسال درب فلزی کارشناسان فنی ما در محل نصب حاضر می شوند و چس از آماده سازی زیر ساز درب فلز یو آماده سازی چهارچوب درب فلزی را آماده نصب می کنند. طرح درب یکی از نکات مهم دیگر است که تعیین کننده‌ میزان قیمت این دربها می‌باشد. نکته‌ مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم، نصب صحیح و اصولی درب است.

عوامل قیمت درب فلزی تبریز فلز تولید کننده ی درب و پنجره های فرفورژه-فورژ مدرن

در ساخت این گونه درب ها هم در چهارچوب و هم یراق آلات آن از فلزات استفاده شده است و در برابر عوامل مختلف جوی و ضربه مقاومت بسیار خوبی دارد. درب های فرفورژه یکی از انواع این درب ها محسوب می شود که دارای طرح های بسیار زیبا و منحصر بفرد می باشد و ورودی خانه را به مکانی شیک و مدرن تبدیل می کند. انتخاب درب فلزی حیاط ایمن مارکت مناسب باید با آگاهی کامل انجام شود، بهتر است قبل از هر اقدامی تمام تحقیقات را به طور کامل انجام دهید.

قیمت درب فلزی حیاط و درب ورودی ساختمان

در مرحله بعد متریال استفاده شده و خامت آن و پس از آن مجهز بودن درب ضدسرقت فلزی به قفل های ایمن به همراه قفل کمکی. درب فلزی آماده نصب بزرگمهر به صورت بسته بندی شده کامل ارسال می گردد. درب آهنی آماده نصب بزرگمهر کاملا با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ شده و همراه باشیشه سکوریت شده نشکن و پس از تایید واحد کنترل کیفی برای خریدار محترم ارسال می گردد. برای نصب درب بزرگمهر میتوانید از راهنمای نصب همراه درب استفاده کنید و یا از طریق این لینک به صفحه راهنمای نصب درب فلزی مراجعه کنید.

میوه های اصلی این درب کاغذی است که با هنر لوله کشی آمیخته شده است و به دلیل گرانی گل های کاغذی، بسیاری از تولیدکنندگان این درب برای صرفه جویی در هزینه از گلبرگ های مذاب فلزی ودرب الیزه ویلاییحفاظ سازان استفاده می کنند. تنوع مدل درب فلزی حیاط و درب ورودی ساختمان از نظر طرح بسیار زیاد است به طوری که به جرات میتوان گفت برای هر سبک و سلیقه ای مدل درب حیاط یا مدل درب ورودی ساختمان متناسب با آن وجود دارد. گستره طرح و تنوع مدل درب فلزی حیاط و درب ورودی ساختمان فقط به ظاهر نبوده و از نظر نوع متریال مصرفی و نوع پوشش و رنگ نیز تنوع زیادی وجود دارد.

 • در خصوص کاربرد فرفورژه هم بهتر است بدانید که استفاده از آن برای طراحی درب ورودی تنها یکی از کاربردهای آن است‌.
 • تصاویر در ورودی خانه درب گاراژ ویلایی و درب های فلزی ورودی های حیاطی در زیر قابل مشاهده می باشند که درب پارکینگ معمولا عریض تر از درب های نفر رو هستند.
 • از آنجا که درب پارکینگ در بخش خارجی ساختمان قرار می گیرد و بخش بزرگی از نمای بیرونی را به خود اختصاص می دهد، لازم است تا از متریال های با کیفیت و طراحی های خاص برای تولید آن استفاده شود.
 • به همین جهت نیاز است که در هنگام خرید درب فلزی ورودی ساختمان مسکونی و ویلایی در اصفهان برخی از نکات مهم را مد نظر قرار دهید.

شما میتوانید همیشه در تمامی ساعات فعالیت فروشگاه برای استعلام قیمت، نحوه نصب و شرایط محصول، همچنین پاسخ به سوالات خود با ما تماس بگیرید. درب بالا هم رنگ مدرنی دارد و خیلی ساده با رنگ سفید و سیاه رنگ شده است. این درب هم زیبایی خاصی دارد و می توانید با دو رنگ مشکی و یا قهوه ای سوخته آن را رنگ کنید. این درب فقط یک رنگ قهوه ای شکلاتی دارد و نمایی ساده و گیرا دارد.

در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.

با توجه به منابع و درب های آهنی و درب فلزی فلز سازه، انواع درب های شیک حیاط جدید را می توانیم تولید و طراحی کنیم و می توانیم ادعا کنیم که بالاترین کیفیت درب آهنی حیاطی جدید را درب آکاردئونی ارائه می دهیم. در انتخاب و خرید درب فلزی آپارتمان و انواع مختلف درب های آهنی فرفورژه مدل طرح ترک باید نهایت دقت را نمود. با انتخاب درب ورودی ساختمان ساده یا مدرن نادرست به زیبایی ظاهری نصب درب پارکینگ لطمه نزنیم. قیمت کیلویی درب فرفورژه و درب دست ساز با توجه به فرفورژه یا نرده گل دار و وزن آن می باشد که ازدرب ورودی فلزیمعمولا در وروی واحد های آپارتمانی نیز استفاده می شود. در مرکز تولید و فروش هر متر درب آهنی به این دلیل دو لنگه طراحی می کنند که در مواقع اسباب کشی با باز کردن لنگه دوم به راحتی بتوان لوازم خانه عریض و بزرگ را جابه جا کرد. درب های عابر یا نفر رو با طرح های مختلف و نما هنری با در نظر گرفتن نوع معماری ورودی ساختمان طراحی و تولید می شوند.

درب های فلزی نفر رو در ساختمان

نحوه اجرای انواع حفاظ آکاردئونی آهنی دورژانس-فورژ مدرن

شاید اگر این در در یک قصر معمولی یا خانه یک اعیانی معمولی ساخته می شد، امروز نام این در را نداشت. درب ویلا بهترین انتخاب برای نصب این درب الیزه ویلایی حفاظ سازان می باشد. این درب توسط طراحان فرانسوی در سال 1900 ساخته شد و واقعا زیباترین درب جهان است.

گروه درب گستر درب های آپارتمانی را با بصورت فلزی طرح چوب یا درب تلفیقی فلز با چوب ( ترموود ) می سازند. خیلی از نمونه کارهای ما تا با دست لمس نشوند متوجه آن نمی شوید که درب چوبی نیست. درب گستر مجموعه ای از زیباترین و جدیدترین مدل های دربهای آپارتمان فلزی طرح چوب و یا تلفیقی خدمتتان ارائه می شود.

 • درب حیاط منزل جزئی از نمای ساختمان است و باید در هماهنگی کامل با نمای اصلی باشد.
 • اما حقیقت امر این است که امروزه طراحی درب به یکی از مسائل بسیار مهم بدل شده است.
 • درب فلزی ورودی حیاط و پارکینگ به دلیل در معرض بودن همیشگی نور آفتاب و بارندگی است.
 • اما گاهی اوقات در بین تمامی این درب ها محصول مورد نظر خریدار پیدا نمی شود چرا که ممکن است از لحاظ ابعاد و اندازه مناسب نباشند و یا اینکه طرح و مدل درب متناسب سلیقه خریدار نیست.
 • بنابراین اگر قصد خرید درب آهنی ویلایی حفاظ کمک و درب ورودی ساختمان فلزی را دارید، وقتی به فروشنده می گویید درب مدرن است، حتما این موضوع را برای او توضیح دهید.

به همین دلیل استفاده از قفل مخفی در حفاظ های آکاردئونی ضریب امنیت درب اکاردئونی را به شدت بالا میبرد. حفاظ درب آکاردئونی سه لوزی معمولی ترین نوع حفاظ نسبت به سایر حفاظ ها می باشد. از حفاظ آکاردئونی به دلیل جمع شدن در اماکنی که فضای کمی دارند مورد استفاده قرار میکیرد تا مزاحمتی ایجاد نکند.

 • نداشتن حفاظ و امنیت در جلو درب ورودی هر ساختمان و نرده پنجره می تواند سبب به مخاطره افکندن امنیت آن محل شود.ی کی از این وسایل که داشتنش امنیت و آسایش را به ارمغان می آورد ، درب آکاردئونی کشویی است.
 • این نوع دربهای آکاردئونی امنیت بسیار بالا بوده و راه نفوذ ندارد.
 • این درب حفاظ آهنی حداقل بر ۳ و حداکثر ۶ یا ۸ قسمت می شوند.علاوه بر اینکه در تقسیم بندی اتاق می توان از آنها استفاده کرد؛ برای استفاده در درب کمد نیز مفید است.
 • درب‌های آکاردئونی ، همان‌طور که از مدل قرارگیری تسمه های کشویی آهنی آن‌ها نیز می‌توان استنباط کرد، به درب‌هایی اطلاق می‌شود که نحوه باز و بسته شدن آن‌ها درست به ساز آکاردئون شباهت دارد.

اما توجه داشته باشید که اولین چشم انداز هر فضایی را درب آن تشکیل می ‌دهد که می ‌تواند نظر سایر بینندگان را در مورد کل سازه و ساختمان مشخص کند. به همین جهت نیاز است که در هنگام خرید درب فلزی ورودی ساختمان مسکونی و ویلایی در اصفهان برخی از نکات مهم را مد نظر قرار دهید. در واقع ورودی یک ساختمان مدرن و درب فلزی حیاط آهن سازه فلز طرح های خاصی را نشان می دهد که با توجه به نما و دکوراسیون ساختمان، با توجه به نوع طراحی و نوع ساخت، ساده و زیبا هستند.

درب پارکینگ ریلی – درب پارکینگ کرکره ای – درب پارکینگ تاشو – گیت پارکینگ تابشی مناسب با توجه به موقعیت درب فلزی ویلایی حفاظ صنعت و درب در ساختمان و محدودیت های هر یک از این سازه ها. به عنوان مثال، درب فولادی به دو صورت مسیر و تاشو ساخته می شود. پارکینگ های طبقاتی از نظر طراحی به چند دسته اصلی تقسیم می شوند. درب حیاط، درب ویلا، درب باغ، درب ساختمان، درب لوکس، درب لوکس، درب مدرن و غیره.

درب پروانه شمالی دولنگه کد : 3770

این تیغه‌ها با استفاده از یک شیوه اتصال به نام پَرچ‌کاری به هم متصل می شوند که بسیار محکم و قابل اعتماد است. درب آکاردئونی، حفاظ درب های آپارتمان با طرح های جدید جهت تقویت درب ورودی منزل و ساختمان هستند که حفاظ در ورودی آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن استفاده می‌شود. درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در حالت عادی به صورت جمع شده در یک سمت چهارچوب دیده می شود. در صورت نیاز به قفل کردن درب و استفاده از حفاظ ضد سرقت، نرده های درب به طور کامل باز شده و روی قاب چهارچوب درب ورودی را پوشش می دهد.

رنگ آمیزی درب آهنی حیاط +5 روش به صرفه بهبود رنگ درب حیاط-فورژ مدرن

در این مقاله قصد داریم به بحث و بررسی در خصوص درب آهنی و قیمت بپردازیم. از آن‌جا که امروزه درب به عنوان یکی از المان‌های اساسی در معماری ساختمان شناخته می‌شود، موضوع را از جهت‌های مختلفی مورد توجه قرار می‌دهیم. درب پارکینگ تنها برای عبور اتوموبیل ها در نظر گرفته شده و اندازه و سبک متفاوتی از درب ورودی ساکنین به مجتمع دارد. بهتر است این درب مجهز به سیستم های بازشو باشد تا کاربری راحت تری داشته باشد. انواع درب تلسکوپی یا درب ریلی برای پارکینگ پیشنهاد مناسب تری است.

به هیچ عنوان نمی توان به درب های فلزی آسیب ‌های فیزیکی وارد کرد؛ چرا که مقاومت درب ها بسیار بالا است. البته درب های فلزی در برابر گرما و رطوبت نیز از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و در مقابل ضربه احتمال فرورفتگی یا شکستگی آن کمتر می‌ شود. به همین جهت ضمن تمرکز کردن بر روی امنیت درب ها، می توان تا حد زیادی بر روی زیبای آنها نیز تمرکز کرده و درب هایی با محبوبیت بیشتر تهیه شود. بله، با توجه به وزن کلی درب و چارچوب در درب‌های فولادی، درب‌های فرفورژه در برابر آسیب‌های فیزیکی بسیار مقاوم‌تر هستند. در این مرحله حواستان باشد که با استفاده از سمباده زبر سطح درب را دچار خراش نکنید. همچنین توجه داشته باشید که در این مرحله، ممکن است ذرات سرب در هوا آزاد شده و باعث ایجاد آسیب‌های جدی شوند.

بهترین درب ضد سرقت فلزی

ساختار قفل های توکار به گونه ای است که امکان باز نمودن آن ها با استفاده از دیلم نیز وجود ندارد. برای نصب درب آکاردئونی اولین کاری که باید انجام دهید، اندازه‌گیری چارچوب درب اصلی است. این کار را می‌توانید خودتان انجام دهید و یا می‌توانید از افرادی که کار فروش و نصب درب اکاردئونی دارند کمک بگیرید. تماس بگیرید و یک وقت ملاقات با یکی از کارشناسان امنیتی آموزش دیده ما رزرو کنید. در هر منطقه برای نصب درب آکاردئونی تهران و کرج و یا درب آکاردئون در غرب یا شرق و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما را میفرستیم.

درب آکاردئونی خارجی چیست؟

می توان آن را به روش های مختلفی از جمله طلایی، طلایی و مشکی رنگ آمیزی کرد. شما میتوانید همیشه در تمامی ساعات فعالیت فروشگاه برای استعلام قیمت، نحوه نصب و شرایط محصول، همچنین پاسخ به سوالات خود با ما تماس بگیرید. در تیم تولیدی آنلاین حفاظ با امکان تولید ماهانه 4500 متر از حفاظ های متفاوت وجود دارد. از ویژگی های دیگر این گروه صنعتی توانایی ارسال به اقصی نقاط کشور می باشد. ما با تلاش شبانه روی در پی فراهم کردن خواسته های شما به بهترین نحو هستیم.

تولید درب ویلایی حیاط آهنی

اما یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف آن‌ها مانند درب‌های معمولی در دسترس بودن لولاهایشان است. سارقان به راحتی با وارد آوردن فشار از طریق جسمی خارجی به گوشه‌های درب آکاردئونی آن را خمیده و باز کنند. دوربین امنیتی جز دسته تجهیزاتی است که در کنار درب ضد سرقت یک پکیج امنیتی بسیار عالی به شمار می‌رود. امکان نصب دوربین بر روی مدل‌های پیشرفته درب ضد سرقت وجود دارد و شما می‌توانید از طریق اینترنت گوشی بر مکان مورد نظر خود نظارت داشته باشید. جالب است بدانید کهدرب های ضد سرقتدر کمتر از ۱ دقیقه باز میگردند !!!!!! درب آکاردئونی ایمن اصفهان از حفاظ هایی است که امنیت را تامین می کند.

درب آکاردئونی ایتالیایی

نرده کشویی آکاردئونی امنیت ساختمان را با طرح خاص و ویژه خود سبب می شود. اگر نگاهی به اطراف بیندازید متوجه می شوید که اکثر مغازه ها، آپارتمان ها و همچنین مراکز تجاری و اداری از درب کشویی آکاردئونی بهره مند شده اند. زیرا کیفیت و قیمت مناسب و طراحی شیک و زیبا آن را به یک محصول پرکاربرد تبدیل کرده است. درب آکاردئونی روی درب های ضد سرقت آپارتمان نیز نصب می شود و با چندین لایه مخفی و تیغه های عمودی مانع از دسترسی سارقین به درب اصلی می شود. زیبایی و طرح بی نظیر حفاظ آکاردئونی ساختمان در دستان ایران سازه است. انواع درب های آکاردئونی با پرچ مخفی سبب افزایش امنیت منازل می شود.

اگر به طور تخصصی و از دیدگاه هنری به درب های فلزی ساختمانی نگاه کنیم، می توانیم آن ها را به دو دسته اصلی درب های فرفورژه کلاسیک و درب های فرفورژه مدرن دسته بندی نماییم. رنگ درب حیاط بسیار سلیقه ای بوده و بر اساس صلاح دید افراد می توان آن را تغییر داد. جای بسی خرسندی است که به اطلاع شما خریداران برسانیم که ما در سال 98 موفق به طراحی و تولید 4 درب پارکینگ فرفورژه و 1 درب پارکینگ آلومینیوم سبک مدرن نموده ایم. گروه صنعتی ما با داشتن مجموعه ای کامل از انواع درب های پارکینگ فلزی با کیفیت و سالها تجربه مفید در این راستا، در جهت رضایت مشتریان خود با سلایق و نیازهای مختلف نهایت تلاش خود را می نماید.