ناامن جلوه دادن کشور، هدف دشمن است

 


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8268860/%D9%86%D8%A7%D8%A7%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%84%D9%88%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%AF%D9%81-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

امیری با تاکید بر جهاد تبیین اظهار داشت: باید بتوانیم به درستی تبیین و روایت کنیم تا دشمنان تحریف نکنند، این موضوع بسیار حائز اهمیت است که می‌تواند در آگاه سازی جوانان نقش بسیار مهمی داشته باشد.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا تصریح کرد: دشمنان سعی دارند تا ایران را شبیه سوریه و یمن نمایند و ابتدا با شایعه و دروغ از دورن سعی بر آسیب رساندن به امنیت دارند که در این راستا دشمن در جنگ رسانه، ربات‌هایی را به کمک خود آورده تا هشتک دروغ بزنند و از طرفی افراد ربات نما این دروغ‌ها را باور می‌کنند و بدون هیچ تفکری و بررسی این دروغ را می‌پذیرند و فریب می‌خورند.

او با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با برهم زنندگان امنیت به شدت برخورد می‌کند، افزود: این مملکت متعلق به امام زمان (عج) است و ما از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون، قائله‌ها و فتنه‌های قوی‌تر از این هم پشت سر گذاشته ایم و قطعا با اتحاد از این مرحله عبور می‌کنیم.

امیری بیان کرد: پروژه کشته سازی، فتنه‌ها و پرورش دروغ از مهمترین اهداف دشمن است که متاسفانه برخی از افراد خیلی ساده این دروغ‌ها را باور می‌کنند، امروز ضد انقلاب و دشمنان بر روی قومیت‌ها و اخلاف افکنی دست گذاشته که باید ملت بیدار باشد و با بیان واقعیت‌ها وآگاه کردن جوانان و نوجوانان از این شرایط هم عبور نماییم.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا عنوان کرد: دشمنان دست به دست هم داده اند تا کشور را تجزیه کنند، ولی بهتر است بدانند این حوادث نمی‌تواند نظام را ساقط و یا اهداف آن‌ها را محقق کند و فقط اسباب زحمت ایجاد می‌کند، این کشور شهدای زیادی را تقدیم کرده و خون هر شهید سبب پابرجا بودن انقلاب می‌شود.

او افزود: چشمان بیدار سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیرو‌های مسلح در جای جای کشور از جان و مال و ناموس مردم محافظت می‌کند.

امیر علی حیدر امیری تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنانمان در حادثه شیراز، اظهار داشت: این قبیل حوادث از قبل هم پیش بینی می‌شد چرا که در این مدت نیرو‌های امنیتی تعداد زیادی از گروهک‌های تروریستی را در بدو ورود به کشور که دارای سلاح و مهمات بودند را دستگیر کردند، دشمنان بیکار نمانده و سعی دارند تا ایران را ناامن جلوه دهند.