معرفی بهترین مارک چرخ خیاطی ایران کالا نیوز

معرفی بهترین مارک چرخ خیاطی ایران کالا نیوز

چرخ خیاطی را انتخاب نمایید که مدرن و به روز باشد زیرا این نوع چرخ ها دارای ویژگی های کاربردی به روزتری نیز هستند. یک چرخ خیاطی مدرن باید پارچه را هم به طرف جلو و هم عقب بدوزد. پرسرفوت قابل تنظیم سبب می شود دوزنده بتواند میزان تنگی پارچه را با تنظیم پایه چرخ کنترل کند. دوخت زیپ، طناب و اتصال دو پارچه به هم نیاز به پرسرفوت قابل تنظیم دارد. چرخ خیاطی خریداری شده شما باید دارای دستگاه تنظیم کشش نخ به منظور تنظیم میزان کشش نخ برای جلوگیری از پاره شدن آن باشد تا بتوان فشار نخ را طبق شماره هائی که روی دستگاه نقش شده بدون آن که باعث پاره شدن نخ بشود کم و زیاد نمود. نوع موتور استفاده شده در چرخ خیاطی های صنعتی یا clutch motor با حداقل توان مصرفی 370 وات است یا servo motor با حداقل توان مصرفی 450 وات.

این چرخ‌ها دارای ستونی عمودی هستند که روی صفحه کار تخت چرخ قرار دارد و طول آن از ۱۰ تا ۴۵ سانتی‌متر اصیل بخرید متغیر است. ماسوره‌، ماکو و پارچه پیش‌بر این چرخ درون این ستون عمودی قرار داد. این نوع چرخ مناسب متصل کردن علائم و نشانه‌ها روی لباس‌ها، دوخت چکمه و دستکش است. وی ماشینی در سال ۱۷۹۰ به ثبت رسانید که کارش بسیار شبیه به دوخت زنجیره‌ای بود. اما هرگز این وسیله مورد استفاده قرار نگرفت و مخترع این اثر از اختراع خود سودی نبرد.

  • شرکت های داخلی و خارجی متعددی به تولید چرخ های خیاطی خانگی و صنعتی می پردازند که همگی صاحب نام بوده و از کیفیت خوبی برخوردارند.
  • جالب است بدانید که بسیاری از چرخ خیاطی‌های صنعتی تنها از یک نوع دوخت استفاده می‌کنند نظیر راسته دوز یا سردوز، همچنین جنس و بدنه چرخ خیاطی‌ها از فلز، استیل و فایبرگلاس است که باعث سنگینی بیشتر آنها می‌شود.
  • منظور از چرخ خیاطی خانگی، چرخ‌های هستند که کار کردن با آنها آسان است، برای دوخت و دوزهای ضروری، انجام کار مزون های کوچک و حتی برای جهیزیه دادن هم مناسب هستند.
  • کارخانه چرخ خیاطی جک در سال 1995 در دهکده ای در چین تاسیس شد.

برخی از چرخ‌های خیاطی برقی به نخ‌قطع‌کن خودکار و جادکمه‌سوراخ‌کن خودکار مجهز هستند. با این چرخ می‌توان از انواع و اقسام پارچه‌ها برای دوخت لباس استفاده کرد. چرخ های خانگی به دلیل توان کمتر و موتور کوچکتر، نمی توانند برای دوختن هر نوع پارچه با هر نوع ضخامت مورد استفاده قرار بگیرند. یکی از مزیت های چرخ خیاطی خانگی سبکی وزن آنهاست به طوریکه به راحتی می توان آنها را جا به جا کرد. مدل های خانگی معمولا در ساده ترین شکل هم می توانند انواع دوخت را داشته باشند و کیفیت دوخت خوبی را برای شما بوجود آورند.

چرخ خیاطی راسته دوز شرلي جك F4 (اف دينام سر خود

سیستم کامپیوتری موتورها را با سرعت مناسب کنترل می‌کند تا میله، سوزن را با یک الگوی دوخت خاص به بالا و پایین و از این طرف به سمت دیگر حرکت دهد. کارخانه چرخ خیاطی جک در سال 1995 در دهکده ای در چین تاسیس شد. کارخانه جک از اولین کارخانه هایی بود که در سال 2015 توانست تحولی تازه در طراحی و تولیدات چرخ خیاطی راسته دوز خود ایجاد کند. از سری تولید های جدید این کارخانه، چرخ خیاطی راسته دوز جک A2 می باشد.

تفاوت‌ها، مزایا، معایب و نکات خرید چرخ خیاطی صنعتی و خانگی را بدانید

شرکت های عرضه کننده چرخ خیاطی برخی از آموزش های ابتدایی را از طریق دفترچه راهنما به خریدار ارائه می دهند. چرخ خیاطی که شما خریداری می کنید باید گارانتی داشته باشد . این مدل بخاطر قرار گرفتن قرقره های در ستون عمودی با ارتفاع 10 الی 45 سانتی متری طرفداران خاص خود را دارد. و جالب است که اشاره کنیم در کارگاه های تولید دوخت بوت، و دستکش مورد استفاده قرار می گیرد. در این بخش مدل های چرخ های صنعتی را بررسی می کنیم و کارکرد هر کدام از آنها را برای شما باختصار توضیح می دهیم. این شرکت بالغ بر ۶۰ سال در صنعت چرخ خیاطی ایران فعالیت دارد.

میاندوز صنعتی مارشال مدل 3040M