محاسبه قیمت اجرای سقف کناف کناف دکوراسیون-کناف آوگون

قیمت سقف کاذب pvc ساده بین 130,000 تا 160,000 هزار تومان هست.. فرض کنین نوری از بالا به سقف تابیده بشه، بدین ترتیب سایه‌ی سقف روی زمین تشکیل میشه. برای محاسبه‌ی قیمت سقف کاذب، مساحت این سایه محاسبه شده و قیمت سقف بر اساس همین مساحت سایه انداز به شما ارائه میشه.

به مشتریان و کارفرما ارائه می شود.

سقفهای کاذب برای حمام نه تنها بر ارزش زیبایی شناختی این فضا می افزاید، بلکه ماهیت مفیدی نیز دارد. مانند مخفی کردن کانال های AC، لوله ها، سیم ها و حتی پوششی صاف به سقف شما می دهد. سلام ، ممنون از آقای قربانی با تیم قوی و کاربلدتون که فکرشم نمی کردم با همچین کیفیتی کارو اجرت کنید ، مرسی ممنونم . توجه کنید که هزینه بسته بندی و توزیع به میزان4/5درصد مبلغ هر کالا در زیر فاکتورها محاسبه و به آن افزوده می گردد. در واقع مقدار کل کار ، زیرسازی کناف، با مصالح یا بدون مصالح بودن و … به مشتریان و کارفرما ارائه می شود. این صفحات ضخامت زیادی دارند و در بناهای خاص که به مقاومت بیشتری نیاز دارند بنابر صلاح‌دید مهندس ناظر استفاده می‌شوند.

میزان هزینه ای که برای طراحی، نصب و اجرای آن در نظر گرفته اید. نوع و میزان فضایی که قرار است سقف نصب و اجرا گردد، ساختمان مسکونی است یا ساختمان اداری و تجاری است. یکی از دلایل مهم آن نوسانات بازار است وعلاوه بر آن، شرکت‌ها و برندهای مختلفی ورق کناف را تولید می‌کنند، و هرکدام سیاست قیمت گذاری مخصوص به خود را برای تعیین قیمت کناف دارند.

محاسبه قیمت اجرای سقف کناف کناف دکوراسیون-کناف آوگون

قیمت تایل پی وی سی ارزانتر از تایلهای آلومینیومی و آکوستبک آسمان مجازی و کشسان است. با توجه به نوسان قیمت روزانه تایل‌ها و پنل‌های PVC، اعلام قیمتی مشخص برای خرید تقریبا غیرممکن است. عموما متخصصان نصب و مجریانقیمت سقف کاذب پی‌وی‌سی، را با احتساب خرید پانل یا تایل PVC اعلام می‌کنند.

تیم دریم هاوس از 89 به صورت تخصصی در حوزه نصب و اجرا انواع سقف کاذب ( کناف، پی وی سی و…)، دیوارپوش، کفپوش، قرنیز، دیوار جدا کننده و بازسازی دکوراسیون داخلی فعالیت می کند. اولین موردی که بر قیمت کناف تاثیر مستقیم دارد، میزان و نوع کار است. برای مثال، هزینه هر متر مربع که برای یک ساختمان کامل در نظر گرفته می‌شود با هزینه‌ای که برای یک تک واحد برآورد می‌شود تفاوت بسیاری دارد. پس قبل از خرید کناف، بهتر است که متراژ مورد نیاز خود را تخمین بزنید.

هزینه نصب سقف کاذب به چه مواردی بستگی دارد؟

سلام ، ببینید با توجه به متراژ سقف شما و مساحت آن و مقدار بودجه ای که در نظر دارید این جواب میتواند تغییر کند . امیدواریم که دیگر در محاسبه قیمت کناف دچار سردرگمی نشوید . به این صورت که همانند باکس نور یکطرفه قسمت های اضافه شده را متر طول میزنند و سپس آنرا در 1.5 الی 2 ضرب میکنند تا قیمت مورد نطر پیدا شود . فروشگاه های نمایندگی کناف، مرکز عرضه مستقیم این محصول هستند. توصیه می شود مشتریان گرامی از کارشناسان حرفه ای و مجرب جهت اجرای پروژه استفاده نمایند.

  • پس از آن، می‌توانید سوابق کاری هر یک از آنها و نظر مشتریان درباره پروژه‌های قبلی را بررسی کنید؛ و با بهترین کناف کار آشنا و از مناسبترین قیمت کناف مطلع شوید.
  • در این نوع سقف ها در قسمت پشت سقف تأسیساتی که به کار رفته است به خوبی مشاهده می شود.
  • حساب کتاب کرده میگه ۵۸مترکناف کار کرده و مبلغ ۱۳میلیون از من پول گرفته .
  • اکیپی حرفه ای است که تجهیزات به روز تری داره و عمدتاً متریال بهتری هم کار می‌کنه.

یکی دیگه از روش‌های محاسبه‌ی قیمت سقف کاذب، بر اساس میزان متریال مصرف شده است، البته این روش بیشتر در تعیین قیمت سقف کاذب کناف کاربرد داره. ایجاد مدل تزئینی بر روی سقف اصلی در دو حالت استفاده از المان و نورپردازی خواهد بود. به‌کارگیری از منابع نوری مختلف در فضای خالی ایجاد شده بین سقف اصلی و کناف امکان نصب انواع ریسه و منبع نور با رنگ‌های مختلف را برای نصاب سقف کاذب کناف فراهم خواهد ساخت. از تکنیک نورپردازی در سقف می‌توان برای کناف پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، راهرو و سقف کناف آشپزخانه بهره قیمت کناف سقف برد.

برای انتخاب سقف مناسب برای آشپزخانه توجه به دکوراسیون آشپزخانه، اندازه و میزان هزینه حائز اهمیت می باشد. از بین سقفهای کاذب، سقف کناف، سقف کشسان، سقف پی وی سی می تواند گزینه های خوبی برای سقف آشپزخانه باشند. هر کدام از این سقفها ویژگی هایی دارند و در طرح ها و رنگهای متنوعی طراحی و اجرا می شوند.

حال قبل از اینکه بتوانیم با هم به محاسبه قیمت کناف بپردازیم باید از انواع مدل های کناف اطلاعات کافی را داشته باشیم .