لیست قیمت تابلو روان Led و ماژول

در تابلو ال ای دی روان متحرک متون و نوشته ها متحرک هستند و از انواع افکت ها برای جذابیت متون و نوشته ها می توان استفاده کرد . مگر آنکه بتوان در محلی آن را به طور دائم نصب نمود که درآن صورت می توان از سایزهای بزرگتر تابلو روان دو طرفه نیز استفاده نمود. مادر برد یا کنترلر یک برد الکتریکی است که اطلاعات روی ماژول ها را به نمایش میگذارد و وظیفه ی فرماندهی و کنترل نمایشگر را به عهده دارد می کند. نکته آخری که باید در مورد ماژول ها یادآور شد این است که پیکسل های به کار رفته در آنها معمولا ال ای دی یا اس ام دی هستند. نکته دیگری که باید در مورد این ماژول عنوان کرد این است که قیمت آن نسبت به نوع بیرونی ارازن تر و مقرون بصرفه تر می باشد. البته نکته جالب در مورد ویدئو والهای الایدی این است که هرچه فاصله کاربر بیشتر باشد، تصویر باکیفیتتری را شاهد خواهد بود.

مثل آنچه که بر روی دیوار ها، فروشگاه ها، باشگاه ها توانید از LED هایی که بر اساس صفحه نمایشگر های دیجیتال هستند، استفاده کنید. یعنی در عین حالی که دارای قیمت مناسب هستند، دارای امکانات مناسب و بیشتری نسبت به هزینه تلویزیون شهری خود می باشند. امروزه از تابلو روان با عنوان های مختلف مانند تابلو led، تابلو تبلیغاتی، تابلو ال ای دی، تابلو دیجیتال یاد میشود که به سه شکل تکرنگ قرمز، تابلو روان دو رنگ یا تابلو led سه رنگ، وجود دارد که با استفاده از ماژول های تک رنگ قرمز، ماژول سبز، ماژول آبی و ماژول سفید ساخته می شوندکه به آن تابلو پرچمی نیز گفته میشود. در تلویزیون های شهری یا تابلو روان ال ای دی، تصاویراز طریق ماژول ها به نمایش در می آیند و عملکرد آنها به این صورت است که ماژول ها برنامه های تبلیغاتی طراحی شده را دریافت می کنند و به عنوان خروجی نشان می دهند.

را می توان نام برد. این تابلو را به راحتی می توان تنظیم نور نمود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تابلو دیجیتالی قرمز به علت داشتن LED بیضی شکل دارای زاویه دید بسیار باز می باشد و مشتریان شما می توانند حتی از زاویه هم متن نمایشی روی تابلو را بخوانند. در واقع می توان گفت هر ماژول از تعدادی پیکسل تشکیل شده است که این پیکسل ها در ماژول هایی که تک رنگ بوده دارای یک ال ای دی، در ماژول های که به حالت Dual می باشند دارای دو LED و در ماژول های فول کار دارای چهار ال ای دی می باشند. کنار تابلو نیز جای پین جهت قفل شدن کابینت ها وسوراخ جهت ردشدن کابل های رابط به صورت افقی می باشد.قابل ساخت برای انواع ماژول های موجود دربازار میباشد. همان طوری که گفته شد، انواع نمایشگر های روان و ثابت را می توان در دو نوع کلی مناسب برای فضای بیرونی یا خارجی و فضای داخلی تقسیم بندی کرد. در تابلو روان led از قطعه ای به نام برد کنترل نیز استفاده می شود که به عبارتی آن را میکرو کنترل می دانند.

این مقاله صرفا جنبهی معرفی داشته و محتوای آن توسط سفارشدهنده نگارش شده است، همیار آیتی مسئولیتی در قبال صحت عملکرد وبسایت معرفی شده نمیپذیرد. ابعاد این تلویزیون ها متغیر است، که می توان طبق نظر مشتری و یا سفارش آن را طراحی و عرضه کرد. ویدئو وال (VIDEO WALL ) یک سیستم نمایش عریض صنعتی و یکپارچه با کار کرد ۲۴ ساعت و هفت روز هفته در ۳۶۵ روز سال با قابلیت پخش تعداد زیادی از ورودیهای ویدئویی در فرمت های مختلف می باشد. یکی از کاربردهای مهم تلویزیون شهری پخش کلیپ تصویری است. آن چه که اینجا مهم است در وهله اول انتخاب کابل و سیم مناسب می باشد و در وهله دوم دقت و تخصص در سیم کشی ها می باشد. تمامی تابلو های روان جهت به نمایش گذاشتن اطلاعت تصویری و متنی نیازمند ارسال اطلاعات از طریق دستگاه یا وسیله ای خاص هستند که با نام بورد کنترل، مین بور و یا مادر بورد شناخته می شود. این محصول میتواند به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته کار کند؛ بدون آنکه شرایط آبوهوایی یا تغییرات دما بر آن اثرگذار باشد.

بورد کنترل قطعه ای است که در تابلو های روان به کار می رود و به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود که عبارتند از بورد کنترلرهای تگ رنگ، بورد کنترل تک رنگ فید دار و بورد کنترلر تمام رنگ. شرکت ابده ال ای دی یکی از شرکتهای هلدینگ ایده سازان می باشد. یکی از معایب ویدئو وال ها قیمت بالای آن است. پروسسور ویدئو وال معمولا شامل نرم افزار کنترل است که به کاربر امکان ایجاد چینش دلخواه با قرار دادن و تغییر اندازه پنجره ها در هر جای ویدئو وال را میدهد و بعد ورودیها را به آنها منتقل میکند. همچنین تغییر رنگ و افکت نیز در کسری از ثانیه انجام می شود و نیاز به طراحی مجدد ندارد.

ماژول های Indoor یا همان داخلی یا درونی نوع دیگر از انواع ماژول در تابلو روان است و اصلی ترین کاربرد آن در محیط های داخلی می باشد؛ تابلو روان درونی که ضد آب هم نیست از شدت نور و قیمت پایین تری نسبت به دو نوع ماژول نام برده شده برخوردار است که در کل به عنوان تبلیغات در فضاهای داخلی از مقرون بصرفه ترین نوع ماژول بشمار می رود. یعنی ابتدایی ترین موردی که شما برای ساخت یک تابلو روان به آن احتیاج دارید، ماژول ال ای دس است. وقتی تصمیم برای اجرای یک پروژه تبلیغاتی با استفاده از تلویزیون شهری را دارید، اولین سوالی که به ذهن می رسد این است که چه چیزی برای نمایش دادن در تلویزیون شهری مناسب است؟ ما در این بخش متن، برخی از این قسمت ها را نام می بریم، و توضیح مختصری درباره آن ها، ارائه می دهیم. یکی از رایج ترین نوع ماژول ها در ساخت تابلو روان ماژول های Outdoor هستند و ماهیت و کاربرد بیشتر آنها در محیط های بیرونی است که می توان به مواردی چون نصب تابلو روان به عنوان تابلو مغازه، تابلو شرکت ها، تابلو بین جاده ای و بسیاری دیگر از محیط های خارجی اشاره نمود.

زیرا ماژول های اصلی دارای گارانتی هستند و در صورت بروز هر گونه آسیب و مشکل می توان آن ها را تعویض یا به طور رایگان تعمیر کرد. این نوع کابینت تابلو led با استفاده از صفحه پانچ کف ودارای جای پیچ ماژول و یک حاشیه 5 سانتی متری دورتادور تابلو می باشد .پشت تابلو درب با ورق ضخیم و محکم و دارای قفل زیمنسی و رنگ کابینت از جنس کوره ای الکترواستایک ضدآب و ضدضربه می باشد.و در اندازه های مختلف قابل ساخت است. مشکلات نرم افزاری نیز از این قاعده مستثنی نیست و امیدواریم تابلویی که قبلا خریداری کردید دارای نرم افزار استاندارد بوده باشد. بنابراین دیگر برای ساخت تلویزیون های شهری غول پیکر لازم نیست ارز از کشور خارج شود و این محصول مانند بسیاری دیگر از محصولات تولید داخلی، با قدرت در این زمینه حضورپیداکرده و آماده صادرات به کشورهای اروپایی نیز می باشد. زیرا توانایی فوقالعادهای در طراحیهای بصری دارند که با هیچ فناوری دیگری قابل مقایسه نیست. محل اشیا دیگری مانند لوگو شرکت، ساعت، شاخص های فرکانس و … چنانچه سرعت Driving زیاد باشد ، کل سطر ها در کسری از ثانیه اسکن می شوند و چنانچه این عملیات به صورت پشت سر هم تکرار شود ، فریم مورد نظر یکپارچه دیده شده و به نظر می رسد که تمام LED های ماژول همزمان روشن هستند .

پاور تابلو ال ای دی قرمز از نوع CL که واقعا درطی سالها و در شرایط آب و هوایی مختلف امتحان خود را پس داده و از بهترین های این صنعت می باشد. این تابلوها بنا به درخواست مشتری و با در نظر گرفتن فاصله دید و محل قرار گیری در بیرون باشد یا داخل مغازه در شدت نور و رزولیشن های مختلف عرضه می گردند. اگر سوئیچ، مغزی سوئیچ یا سیمکشی ایراد داشته باشد خودرو روشن نمیشود. اگر بخواهیم به صورت کلی تعریفی از چگونگی کارکرد تابلو روان عنوان کنیم باید گفت که، هر ال ای دی به کار رفته در تابلو های روان حکم یک پیکسل را دارند که مجموع آنها در کنار یکدیگر می توانند تشکیل یک تصویر، فیلم یا عکس را بدهند.

اگر در مونتاژ تابلو LED از ماژول LED قرمز و یا هر ماژول تک رنگ LEDمانند ماژول سبز استفاده شود باید حتما برد کنترل تابلو روان که مناسب تابلو LED تک رنگ هست را انتخاب و به کار برد مثل کنترلر های تک رنگ شرکت هویدو، تابلو روان کهماژول سبز در آن استفاده شده است همان طور که از نامش پیداست توانایی نمایش یک رنگ سبز را دارد لازم به ذکر است ماژول سبز و ماژول LED قرمز P10 1R جزء پر مصرف ترین ماژول LED در کشورمان میباشند . اين تابلوها، زاويه ديد 120 درجه دارند؛ يعني برای دیدن این تابلو نیازی نیست حتما از رو به رو به آن نگاه کنید و اگر شما از پهلو نگاه کنید تا 120 درجه قابل مشاهده است. در نسل جديد اين تابلوها، قابلیت چرخش 120 درجه دارند؛ يعني اگر شما از پهلو هم تالبلو را نگاه کنید قابل مشاهده است و لزومی به نگاه کردن مستقیم ندارد. بنابراین این امر بسیار طبیعی است که اگر دستگاهی خدمات پس از فروش نداشته باشد و قطعات یدکی آن وجود نداشته باشد پس از مدتی که نیاز به تعویض قطعه باشد با مشکل مواجه خواهد شد که علاوه بر از کار افتادن کل دستگاه، قابل تعمیر نبودن آن باعث بی مصرف شدن آن خواهد شد که متاسفانه برخی از تابلوهای دست ساز قدیمی این مشکل را دارند و صاحبان آنها را با مشکل رو به رو کرده است و هیچ شرکتی نمی تواند آن را تعمیر کند.

نمایشگر ال ای دی روان: در این مدل برخلاف مدل ثابت نوشته ها متغیر و دائم در حال حرکت هستندکه در آن میتوان از انواع افکت ها و جلوه ها برای جذابیت و جلب توجه استفاده کرد.همچنین قابل ذکر است که قابلیت پخش تصویر و فیلم را نیز دارد. آنچه تابلو روان را به حرکت نوشته ها و تصاویر و حتی روشن بودن وامیدارد پاور است. نمایشگر ال ای دی ثابت : در این مدل متون و جملات ثابت هستند و قابلیت حرکت کردن ندارند. پاور تامین کننده ی جریان برق مصرفی نمایشگر است. 60℃@ 60% load توضیح ساده خط بالا رو اینجور میشه بیان کرد در محدوده دمایی -10 تا 40 درجه سانتیگراد میشه از 100% توان پاور استفاده کرد و وقتی دما بیشتر از این مقدار میشه از حداکثر توان پاور نمیتونیم استفاده کنیم. کاربرد این بورد کنترلرها به این صورت است که نوع تک رنگ آن تنها قادر است متن و تصاویر را به شکل ساده به نمایش بگذارد، نوع تک رنگ فید دار آن، تصاویر و متن را به شکل فید دار نمایش می دهد و در واقع می توان توسط این بورد کنترل تصاویر واقعی را مشاهده نمود و در آخر بورد کنترل تمام رنگ دقیقا مشابه تلویزیون عمل کرده و تمامی رنگ ها را به نمایش می گذارد.

تقسیم بندی می کند. پاور برق مورد نیاز را تأمین می کند که نوع استفاده از ماژول تعداد استفاده از تعداد به کارگیری پاور بستگی به نوع مورد استفاده ماژول دارد. ضد آب و استاندارد می باشند. نوع دیگر ماژول تابلو روان Semi Outdoor است که در برابر نور خورشید تصویر خوبی دارد اما برعکس ماژول بیرونی یا Outdoor که ضد آب است، در برابر آب مقاوم نیست. نیت ویدئو وال ها معمولا در بازهی ۴۵۰ تا ۲۰۰۰ است، که انتخاب عدد مناسب بر اساس محل قرارگیری ویدئووال در فضاهای داخلی (Indoor) یا فضاهای مسقف خارجی با تابش نور خورشید (Semi Outdoor) انجام میگیرد. نصب یک عدد فلش یا یک دستگاه لیزر خط مستقیم کنار تابلو led خالی از لطف نیست و باعث میشود از فاصله دور نور لیزر را دنبال تابه تابلو شما برسند. درواقع، هر پیکسل، یک عدد چراغ ال ای دی می باشد، و رنگ آن نیز وابسته به رنگ ماژول است. معمولا برای ساخت تابلو روان پشت شیشه یا داخل مغازه بخاطر اینکه دید جلوی ویترین راکور نکند از تابلوهای بدون فریم می توان استفاده کرد. می توان در آن از انواع افکت ها و جلوه ها برای جذابیت و جلب توجه استفاده کرد.

داشتن تراکم بالا ال ای دی ها که هرقدر تعداد آن ها در مترمربع بیشتر باشد، کیفیت تصویر واضح تر است. این متون توسط نرم افزارهای متفاوت طراحی و افکت گذاری می شود و فایل نهایی که فایل txt می باشد، توسط فلش مموری یا رم های نوع SD به تابلو متصل میشوند. کابینت تابلو led قرمز ازنوع فلزی و ضدآب و دارای درب پشتی قفل شو و از بهترین کابینت های تابلو روان می باشد. هر پیکسل در ماژول های تک رنگ دارای یک لامپ LED، در ماژول های دوآل دارای دو LED و در ماژول های فول کالر دارای چهار LED می باشد. شرکت پارسا تابلو با تجهیز تیم فنی متخصص و ماهر آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد. تبلیغات محیطی امروزه به شکل قابل توجهی رو به گسترش و توسعه است که این امر با کمی دقت و تامل به تابلو های تبلیغاتی برای اکثر افراد قابل مشاهده می باشد؛ یکی از تابلو های تبلیغاتی که در طی سالهای اخیر در میان مشتریان و متقاضیان از استقبال بالایی برخوردار است تابلو تبلیغاتی به نام تابلو روان است. متحرک بودن این تابلو ها باعث جذابیت بیشتر و جلب توجهی مشتری به تابلو روان می شوند.