قیمت و خرید اتاق-فرار-در-یک-جعبه:-آزمایش-گرگ-،-بازی-تخته-بزرگسالان-و-کودکان-13+ مالتینا | allescape

یکی از تفریحات نسبتا جدید گروهی بر پایه هیجان، داستان و فکر است. اتاق فرارهای شمال تهران نیز در مناطقی مانند خیابان شریعتی، کاشانک و سعادت‌آباد واقع شده‌اند. مجموعه اتاق فرار اسکیپ ‌‌رومیست که از بزرگترین مجموعه‌های فرار است، از سال ۱۳۹۸ با هدف تجربه‌های متفاوت شروع به کار کرد. این مجموعه دارای چهار بازی فعال در تهران و دو بازی دیگر در اردبیل است.

مجموعه ذهن برتر از اتاق فرارهای تهران

شما به‌همراه یک تیم در حال گشت‌زنی با هواپیمای تحقیقاتی‌اید. هواپیمای شما در صحراهای کالاهاری سقوط می‌کند و تعداد زیادی از افراد کشته یا مجروح می‌شوند. این اتاق فرار نیز زیرمجموعه‌ای از مجموعه اسکیپ تایم محسوب می‌شود.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت اسکیپ روم، عشق ذاتی انسان‌ها به بازی‌هاست. بازی کردن، برنده شدن، غنیمت و پاداش به دست آوردن و موفقیت همیشه برای افراد خوشایند است. ما کنجکاو و ماجراجو به دنیا آمده‌ایم و کشف و حل اسرار در خون ماست. به همین دلیل جای تعجب ندارد که بسیاری از افراد جذب آن می‌شوند.

آشنایی با فضای اتاق فرار

قیمت و خرید اتاق-فرار-در-یک-جعبه:-آزمایش-گرگ-،-بازی-تخته-بزرگسالان-و-کودکان-13+ مالتینا | allescape

درواقع هر اتاق فرار در کنار معمایی بودن می‌تواند ژانرهای متنوع و متفاوتی مثل ترسناک, پلیسی، اکشن یا … داشته باشد. این مجموعه ۷ اتاق فرار با درجه سختی و رده سنی متفاوت دارد که در ادامه سه تا از آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. با رفتن به هرکدام از این اتاق‌ها ۶۰ دقیقه وقت به شما داده می‌شود که معماها را حل کنید و خارج شوید. اگر در زمان تعیین‌شده نتوانید با ترفندهای مختلف از اتاق بیرون بیاید بازنده خواهید شد. اتاق فرار سرقت تنها اتاق فراری است که معما و داستان آن فراتر از اتاق فرارهای معمولی بوده و سناریوی جذاب این بازی ویژگی متمایز کننده آن است و یکی از جذاب‌ترین اتاق فرارهای تهران شده است.

معمولاً از نوجوانان تا بزرگ‌سالان همه می‌توانند در این بازی شرکت چالش معمای اتاق فرار کنند. یک رقصنده کلاب بزرگسالان به قتل رسیده و شما اولین نفری هستید که او را پیدا میکنید. ولی اینکه او کیست و چرا به دنبال شما است را خودتان باید پیدا کنید. در کامنتهایی که برای این اتاق گذاشته شده، افراد اشاره کرده اند که تنها با دوستان بسیار نزدیک خود به این بازی بروید.

  • از جمله مزایای بازی اتاق فرار می‌توان موارد زیر را نام برد.
  • لحظاتی مهیج با بازی جدید را در اتاق فرار وان اسکیپ تجربه و تماشا خواهید کرد.
  • اگر فراموش کنید راهنمایی جزوی از بازیست، زمان را از دست می دهید.
  • در هر صورت جان خود را از دست می‌دهید؛ فقط باید برای جلوگیری از نابودی دنیا تلاش کنید.
  • این بازی به محبوبیت خوبی دست پیدا کرده و توانسته مشاغل زیادی را نیز ایجاد کند.