صرافی کوینکس چیست ؟ -ایران ارز دیجیتال

2- در قسمت پایینی یه رشته کد داده که حتما حتما اونو یه جا معتبر یادداشت کنید که اگه google authenticator پاک شد به وسیله این کد بازیابی میشه. در قسمت خرید، تب Limit را انتخاب کرده، قیمت و تعداد مورد نظر را وارد نمایید. صرافی کوینکس توکن ها و ارزهای دیجیتال مختلفی را برای ترید در اختیار کاربران قرار می دهد. در این صرافی قادرید از طریق کارت های بانکی بین المللی، ارزهای دیجیتال خود را مورد معامله قرار دهید. این صرافی دارای بخش غیرمتمرکز DEX هم است که به راحتی می توانید ارزهای دیجیتال خود را به یکدیگر انتقال دهید. در ادامه آموزش فیوچرز در صرافی کوینکس را برایتان آموزش خواهیم داد. البته برای آموزش صرافی کوینکس باید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. خب ما اینجا میریم سراغ google authenticator و آموزش فعال سازی اون رو بهتون آموزش میدیم.

3- در این قسمت اون کد 6 رقمی که در google authenticator که مال کوینکس هستش رو وارد کنید. از قسمت سرچ سمت چپ نیز می توانید جفت ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. افرادی که از قدیمی ها فعال در حوزه رمزارزهای دیجیتالی هستند، خیلی راحت تر میتوانند قابل اعتماد بودن یا نبودن یک صرافی و خدمات آن را تشخیص دهند. خب این قسمت خیلی مهمه بچها. 2- استفاده از شماره موبایل: این روش خیلی پیشنهاد نمیشه و بهتره اصلا از شماره موبایل خودتون به عنوان کد ایمنی استفاده نکنید چون ممکنه روزی توانایی ارسال شماره تماس محدود بشه و دیگه شما نتونید وارد اکانتتون بشید.

Margi Account حساب های مارجین که می خواهید برای لوریج استفاده کنید. سطح اول مربوط به کاربران تایید نشده است که برای این کار چنانچه شما تنها شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را مورد تایید قرار دهید، در سطح اول قرار خواهید گرفت و می توانید معاملات خود را آغاز کنید. در مرحله بعد از صراف یا تامین کنننده ارز دیجیتال بخواهید , به این آدرس شما ارز دیجیتال را انتقال دهد . اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در این پلتفرم معاملاتی شامل آدرس ایمیل و انتخاب یک کلمه عبور یا پسورد می باشد. بعد از نصب از شما نام کاربری و کلمه عبور خواسته می شود.

اگر قبلا در کوینکس ثبت نام کرده اید ، آنها را وارد کنید و اگر ثبت نام نکرده اید ، رو گزینه Sign Up کلیک کرده و ثبت سایت صرافی کوینکس نام کنید. در صفحه بعد باید از طریق نرمافزار، کد QR که سایت به شما نمایش میدهد را اسکن کنید یا به صورت دستی کدی که سایت به شما داده است را در نرمافزار وارد کنید و سپس «Next» را بزنید. سپس یرای حساب خود یک پسورد تعیین کرده و در کادر بعدی همان پسورد را وارد کنید. اگر می خواهید از اپلیکیشن گوگل برای احراز هویت استفاده کنید ، گزینه TOTP را انتخاب کنید.

به عنوان مثال، فرض کنید شما 10000 دلار در حساب معاملاتی خود دارید و به مدت طولانی 100 دلار برای BTC شرط بندی می کنید (یعنی افزایش ارزش). کلید خصوصی بیت کوین و هر ارز دیگری که دارید را نیز در جایی امن یادداشت کرده و نگه دارید. به عنوان مثال اگر ارز دیجیتال بیت کوین را انتخاب کنید، صرافی نیز شبکه بلاک چین بیت کوین را برای انتقال انتخاب میکند. این سرویس برای ترویج و کمک به پروژههای بلاک چین که متخصصان صرافی معتقدند پروژههای قابل اعتماد و با کیفیت بالایی هستند، ایجاد شده است.

باید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.