سلامت و محیط زیست

دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی همواره در انواع برندها، با قابلیت های متنوع و در قیمت های مختلف به بازار عرضه می شوند. شما می توانید سی سی کا اورجینال را بین 2 الی 4 میلیون تومان خریداری نمایید. برند سی سی کا به علت وجود خاک حاصلخیز امکان رشد محصولات دارد. این دستگاه پیش تصفیه آب خانگی از محصولات شرکت سی سی کا است که به دلیل 3 مرحله ای بودن یا همان 3 فیلتر بودن نام تجاری جامبو را به خود اختصاص داده اند.این محصول با دارا داشتن فیلترهای 20 اینچ نیمه صنعتی و پورتهای ورودی و خروجی 1 اینج (لوله سایز 3) یکی از بهترین نمونه های تولید شده در سالهای اخیر است.فیلتر 1 با الیافی از پروپیلن آلاینده های فیزیکی موجود در آب تا قطر 5 میکرون حذف میکند.فیلتر 2 باعث حذف گاز کلر و لجن آب بوی بد آب و طعم بد آب را حذف میکند و فیلتر 3 باعث حذف چربی و مواد شیمیایی و سموم کشاورزی و آلایندگی ها از آب میشود.

آبسردکن یک دستگاه می باشد که وظیفه تامین آب خنک را دارد، همانطور که از اسم آن مشخص است اصلی ترین کار این دستگاه سرد کردن آب می باشد و در مدل و طرح های مختلفی در بازار فروخته می شود که مدل های ایستاده و چند شیره مشهور ترین آن ها هستند. بنابراین توجه به فیلترهای به کار رفته در ساختار دستگاه های تصفیه رومیزی به عنوان یک نکته مهم و اساسی در بررسی تفاوت قیمت دستگاه های تصفیه با یکدیگر می تواند بسیار موثر واقع شده و در انتخاب یک دستگاه باکیفیت، متناسب با نیاز شما و مقرون به صرفه به شما کمک نماید. این نوع از دستگاه ها رایج ترین نوع دستگاه تصفیه آب می باشد که در طی سالیان دراز جایگاه خود را به عنوان یک وسیله ضروری در بین مردم بدست آورده است. از فیلتر الیافی در صنعت به عنوان مرحلهی پیش تصفیه استفاده شده و در صنایع مختلف از جمله صنایع بهداشتی، دارویی و مواد غذایی مورد استفادهی وسیعی قرار میگیرند.

خرید فیلتر تصفیه آب

دستگاه های تصفیه همواره از اجزاء و بخش های مختلفی تشکیل شده اند که هر بخش وظیفه و عملکرد جداگانه ای را در تصفیه آب برعهده دارد؛ اما به طور کلی در میان تمامی تجهیزات به کار رفته فیلترها همواره جزء اصلی و سازنده دستگاه های تصفیه خانگی و صنعتی شناخته می شوند. فیلتر ممبران استفاده شده در دستگاه های سافت واتر قدرت جذب زیادی دارد و خلوص آب را تا 99 درصد بالا می برد. فیلتر ممبران از توانایی حذف ناخالصیهای بیشتری در آب برخوردار است، بهگونهای که قابلیت جداسازی نیترات را نیز دارد. استفاده از دستگاه تصفیه آب در اصفهان باعث میشود همان میزان مجاز از ناخالصیهای موجود در آب نیز وارد بدن نشود و از بهوجود آمدن مشکلات احتمالی که به ندرت برای انسان رخ میدهد جلوگیری شود. آب میتواند حاوی فلزات سنگین، مواد معدنی، مواد شیمیایی و سایر ناخالصی ها باشد که باعث می شود آب بو و طعم نامناسبی پیدا کند.برخی از این آلایندهها میتوانند سلامتی شما را به خطر بیاندازند، به خصوص زمانی که آب حاوی ارگانیسمهای میکروسکوپی و باکتریایی باشد که ممکن است باعث بیماری های جدی شوند.دستگاه های تصفیه آب خانگی به تصفیه کردن آب کمک شایانی می کنند، ناخالصیهای موجود در آب را حذف کرده و آب را برای آشامیدن مطلوب کنند، در حالی که اغلب طعم آب را هم بهبود میبخشند.

دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی از جمله مدل های متنوع دستگاه های تصفیه آب خانگی است که امروزه در اغلب منازل مورد استفاده خانوارها قرار گرفته اند. هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب هم بسته به کارکرد فیلتر و عمر آن همچنین مواد بهکاررفته در ساخت آن و تکنولوژی ساخت و دقتش در فیلترکردن ذرات متفاوت است و قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و همچنین اجرت تعویض فیلتر تصفیه آب هم باتوجه به همین فاکتورها اعلام می شود. بنابراین می توان گفت که دستگاه های تصفیه آب خانگی همواره در ساختارهای گوناگون، مدل های متنوع، برندهای متفاوت و در قیمت های مختلف به بازار عرضه می شوند. بنابراین بررسی یک سری نکات و توجه به آن ها در زمان خرید می تواند تمام ابهامات موجود در زمان خرید دستگاه های گران قیمت و ارزان قیمت را رفع نموده و در نهایت در یک خرید باکیفیت، درست و مقرون به صرفه به شما کمک نمایند.

لیست دستگاه های تصفیه آب

از دیگر ویژگی های این محصولات اینست که بدون تاثیر گذاشتن روی طعم آب عمل فیلتراسیون آب را انجام دهد. به همین سبب، به این دستگاه آب شیرین کن نیز میگویند. در واقع با توجه به حجم مصرفی آب مورد نیاز خانوارها همواره می توان از دستگاهی استفاده نمود که می تواند در مدت کوتاهی حجم قابل توجهی از آب سالم و بهداشتی مورد نیاز اعضای خانواده را تامین نماید. در سال های اخیر با از بین رفتن جنگل ها و آلودگی های صنعتی و زیست محیطی، آب خالص و سالم در دسترس ما قرارنمی گیرد. پورفیورهای آب خانگی تایوانی از سوی آمریکا مجوز دارند و گواهی های فنی و بهداشتی بین المللی دارند.

در نتیجه شناخت انواع مدل های دستگاه های تصفیه آب خانگی به شما کمک می کند تا همواره دستگاهی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما طراحی شده و بدین طریق از یک خرید مقرون به صرفه برخوردار شوید. در تصویر زیر با اجزای دستگاه تصفیه آب خانگی آشنا میشوید. بدیهی است که دستگاه تصفیه هنگامی که در حال پر کردن مخزن تصفیه آب است، روشن میباشد. برای رسیدن به غلظت بور براساس استاندارد سازمان بهداشت جهانی (۵/۰ میلی گرم در لیتر)، استفاده از گذر دوم برای واحد اسمز معکوس ضروری خواهد بود. دستگاه تصفیه آب آلکاهست مدل فول، از جمله سیستمهای تصفیه آب خانگی است که در آن از تکنولوژی اسمز معکوس استفاده شده.

با برقی 24 ولت انتخاب میشود و وظیفهی آن افزایش راندمان دستگاه و. آبی که دارای سختی موقت است با حرارت دیدن تصفیه میشود و سختی موقت مانند گچ به دیواره ظرف میچسبد اما آبی که دارای سختی دائم است باید آلودگی موجود در آن با استفاده از دستگاه مخصوص، تصفیه شود. با افزایش انواع آلودگیها در محیط اطراف، پاک کردن آنها توسط سیستم بازیافت و تصفیه نسبت به گذشته بسیار دشوارتر شده است. معمولا دستگاههای تصفیه 6 فیلتره به دلیل دارا بودن ناخالصی کمتر در آب خروجی، توسط متخصصان برای خرید توصیه میشوند. آب پاک سازان (آب شیرین کن با سیستم اسمز معکوس فروش، خرید و لیست روز قیمت تصفیه آب صنعتی در شهر چابهار) بیشتر مردم این منطقه مسلمان هستند.«چابهار» در استان سیستان بلوچستان شهری است استراتژیک در نزدیکی آب های دریای عمان و اقیانوس هند و نزدیک ترین راه برای دسترسی کشورهای سرزمینی آسیای مرکزی به آب های بین المللی است.

خرید دستگاه تصفیه آب

از این رو، خروجی آب آشامیدنی حاصل از این تصفیه آب آلکاهست، آبی مطلوب و گوارا است. کاربران بسته به نیاز خود می توانند از انواع مدل های این دستگاه ها استفاده کنند؛ اما لازم است که در خصوص تفاوت های شاخص عمده میان قیمت های ارائه شده این محصولات، در زمان خرید به یک سری نکات مهم توجه نمود. دستگاه های تصفیه آب رومیزی به راحتی روی میز یا دیوار نصب شده و توانایی تصفیه 15 لیتر آب در ساعات را دارند، بنابراین با استفاده از این دستگاه دیگر لازم نیست نگران حجم آب مصرفی مورد نیاز خود در طول روز باشید، چرا که به راحتی می توانید این دستگاه را در آشپزخانه یا هر نقطه از منزل خود نصب نموده و آب مصرفی مورد نیاز خود بدین طریق تصفیه و تهیه نمایید. شما میتوانید برای شستن ظروفی که ممکن است لکه رسوب آب روی آنها بماند، مانند ته لیوان و استکانها، از آب تصفیه شده استفاده کنید.

قیمت دستگاه تصفیه آب

بنابراین برای خرید یک آب تصفیه کن توصیه می کنیم که نوع قلیایی آن را تهیه نمایید. البته در نظر داشته باشید که موتور دستگاه تصفیه آب موضوع بسیار مناسبی است که باید در زمان خرید دستگاه تصفیه کننده آب باید در نظر داشت. نوع ممبران، فلاکس جریان، میزان ریکاوری، تعداد ممبرانهای هر وسل، معیارهای طراحی مربوط به طراحی یکبار گذر(Single stage)، دوبار گذر(Double stage) و ملاحظات مربوط به طراحی تک پاس و دو پاس، بخشی از عناوین پر اهمیتی است که در طراحی واحد اسمز معکوس باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

قیمت های رقابتی بسیار مناسب هستند اما تلاش کنید که قیمت متناسب با جنس و کیفیت محصول خرید تصفیه آب را خریداری نمائید. در این تکنولوژی دانشمندان و محققان تلاش کرده اند با الهام از طبیعت این سیستم را شبیه سازی کنند. بدین ترتیب با محاسبه هزینه های انجام شده در زمینه خدمات پس از فروش، مالیات ها و سایر هزینه های خرید کالاها، خرید از نمایندگی های معتبر حتما قیمت های متفاوت تری از بازار برای شما خواهد داشت؛ اما توجه داشته باشید که این تفاوت ها در تضمین کیفیت کالاهای شما بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب