سقف کناف قیمت کناف ایران تصاویر و مصالح کناف سقف کاذب کناف سقف کاذب GST

در ادامه مطلب امروز می خواهیم به کاربرد کناف سقف برای قسمت های مختلف منزل اشاره ای داشته باشیم. از گذشته تا به امروز طراحی داخلی و معماری برای اینکه بتواند جذابیت خاص و ویژه ای را در حرفه و صنعت خود بوجود آورد از ایده ها و سبک های مدرن و به روز استفاده می کرده است. امروزه کناف سقف در بسیاری از ساختمان ها توانسته است جای هنر گچبری را گرفته و زیبایی و جلوه خاصی را به سقف ساختمان ها بدهد. اتاق خواب جایی است که باید بتواند آرامش را به شما القا نماید. از این رو شما می توانید از این سقف ها، جهت طراحی، نصب و اجرای آن بهره ببرید. طراحی سقف کناف اتاق خواب می تواند ایده ای بسیار خلاقانه باشد.

سقف کناف قیمت کناف ایران تصاویر و مصالح کناف سقف کاذب کناف سقف کاذب GST

سقف کناف به دلیل تنوع در طرح و رنگ و اجرای نورپردازی های شیک و مدرن، بین مهندسان ساختمان بسیار محبوب و پرکاربرد می باشد. در اجرای کناف، برای پوشش سقف اصلی، از پنل گچی استفاده می کنند که روی پروفیل ها و یا شبکه سازه های سپری نورد می شوند. کناف صفحات روکش دار گچی هستند که از آنها برای کناف کاری سقف و دیوار استفاده می گردد. این محصول بر اساس برند تجاری آن به این نام شناخته شده است.

در سال ۷۴ سهام متعلق به بانک مسکن به شرکت آلمان انتقال یافت. همچنین گروه آکس طرح و ساختنمایندگی کناف در ایران را داشته و محصولات کناف را پخش و عرضه میکند. معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول و تارگت شرکتکی پلاس انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست.

ارتفاع معمول و استاندارد سقف فضاهای مسکونی آپارتمانی، ۲.۸-۲.۷ متر است. اگر ارتفاع سقف پذیرایی شما کمتر از این عدد باشد یعنی سقف پذیرایی شما کوتاه تر از حد استاندارد است. نصب عناصر دیگر همچون لوستر بر روی سقف‌های کاذبی که از کناف تشکیل شده‌اند راحت‌تر است.

  • که این کار علاوه بر کاهش عمر استفاده سقف کاذب کناف منجر به آسیب های جبران ناپذیری مخصوصاً حین آتش سوزی میشود.
  • در این حالت میتوانید با استفاده از پشم سنگ نسبت به عایق کردن دیوار کناف اقدام کنید.
  • در این مقاله، انواع سقف پذیرایی و راهکارهای انتخاب طرح کناف پذیرایی را با هم بررسی می کنیم؛ تا بتوانید به راحتی مدل مناسب خانه خود را انتخاب کنید، با ما همراه باشید.
  • تایل های مورد استفاده در سقف کاذب متحرک شامل تایل های پی وی سی، آکوستیک، فلزی، گچی و انواع طلق می باشند.

همین مورد باعث خواهد شد تا ساختمان هیچگونه بار سنگینی را تحمل نکند. سلام تایل های سقفی عموما رنگ سفید هستند ولی طرح های مختلفی دارند. • در صورت اجرای صحیح و اصولی ان میتواند از انتقال حرارت و رطوبت جلوگیری کند.

می توان به عنوان عایقی مناسب برای تجهیزات برق و کابل ها آنرا به کار برد. گزینه ای بسیار عالی و مناسب برای پوشش دهی تاسیساتی که از سقف عبور کرده است. پوشش های کناف عمدتا در برابر ضربه از مقاومت بالایی برخوردار نیستند. این نوع سقف قابلیت رنگ پذیری دارد و می توان آن را به هر رنگی که دوست داشتید، در بیاورید. انعطاف پذیری کناف سبب می شود تا سقف در برابر زلزله مقاومت خوبی از خود نشان دهد. کناف پوششی عالی برای مخفی نمودن تاسیساتی است که در سقف تعبیه شده و نمایان هستند.

دراین قسمت 20 طرح زیبا برای کناف سقف و دیوار قرار داده ایم. اگر طرح به صورت یکپارچه اجرا شود طرح های كناف وافل ، كناف دکوراتیو طرح دار و طرح كناف سقف ساده مواردی است که امکان اجرا خواهد داشت. اگر تنها بخشی از سقف كناف کار شود، دو دسته طرح سقف کناف وجود دارد.

همچنین بهتر است سازه کناف در مناطق زلزله خیز به صورت تیپ A اجرا شود. اما معمولاً برخی از مجریان کناف به دلیل قیمت پایین تر از تیپ B استفاده میکنند. در هر صورت انتخاب تیپ سازه سقف کناف باید آگاهانه و پس از مشورت با کارفرما اجرا شود. اجرای کناف سقف با تیپ B به دلیل استفاده کمتر از پروفیل F نسبت به سازه سقف کناف تیپ A ارزانتر است.

سقف کاذب کناف خودایستا

این شیوه‌ی کناف کاری و نصب سقف کاذب کناف از راحت ترین و کاربردی ترین شیوه ها سقف کناف است. دلیل این امر سادگی نصبتایل گچی و جنس‌های مختلف و امکان جابه جایی آنها برای دسترسی به تاسیسات است. پس از کناف کش سقف میتوان با گردبر جای هالوژن سقفی را درآورد. همچنین در صورتی که طراحی مدرن مد نظر شماست میتوانید از لاین نور با دیفیویز استفاده کنید.

برای مشاهده جدیدترین لیست قیمت کی پلاس (کناف) کلیک نمائید. اگر برای روشنایی پذیرایی خود روی نور مخفی کناف حساب باز کرده اید، بهتر است به سراغ مدل های کناف متقارن و مرکزی بروید. این مدل ها مثل مدل های مربع و مستطیلی، نور بیشتری را برای پذیرایی فراهم می کنند. مدل کناف خطی یا نامنظم معمولاً به دلیل پراکندگی، نوری پخش و کمتر را در اختیار می گذارند. امروزه جدای از طرح های کناف رایج گذشته، طرح های خلاقانه و جدیدی برای سقف پذیرایی طراحی و اجرا می شود.

طراحی کناف سقف در دکوراسیون داخلی