روایات هولناک از شقاوت زنی آمریکایی که از رهبران داعش بود

اتهامات آزار فلوک – اکرن ارتباط مستقیمی با جرایم تروریستی اش ندارند، اما از شخصیت بی رحم این زن حکایت دارند.

خانواده و آشنایان فلوک – اکرن می‌گویند این او بود که همسر آن زمانش را به سوی افراط گرایی سوق داد و او را متقاعد کرد به همراه فرزندان شان به مصر بروند.

به گفته‌ی راج پارک، وکیل پایه یک دادگستری آمریکا، آلیسون فلوک – اکرن فرزندان خود را هم به طور فیزیکی، روانی، عاطفی و جنسی مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

به گفته‌ی یک شاهد که صحبت‌های وی در اسناد دادگاه آمده، آلیسون فلوک – اکرن به صراحت درباره‌ی تمایل خود به انجام یک حمله در خاک آمریکا صحبت کرده بود، از جمله با پارک کردن یک خودروی مملوء از مواد منفجره در پارکینگ یک مرکز خرید.

منبع: روزیاتو


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8274744/%D8%B1%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D9%88%D9%84%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%A8%D9%88%D8%AF

روایات هولناک از شقاوت زنی آمریکایی که از رهبران داعش بود

این زن اهل کانزاس در سال ۲۰۰۸ به مصر رفت و سپس در اواخر ۲۰۱۲ یا اوایل ۲۰۱۳ به همراه همسرش در سوریه ساکن شد. همسر او که از رهبران داعش بود مسئولیت آموزش تک تیراندازان را برعهده داشت.

آلیسون فلوک – اکرن در سال ۲۰۱۸ به یک شاهد گفته بود که او در سوریه به کسی یاد داده بود که به خانواده اش بگوید او مرده تا دولت آمریکا تلاشی برای پیدا کردن او نکند.

یکی از پسران فلوک – اکرن که بزرگ‌ترین فرزند او است هم در نامه‌ای دیگر به دادگاه نوشته: «مادر من یک هیولا است که از شکنجه‌ی بچه‌ها لذت می‌برد.»

شاهد دیگری گفته فلوک – اکرن ایده‌هایی درباره‌ی بمب گذاری در محوطه‌ی دانشگاهی در آمریکا ارائه کرده بود.

اینطور که ادعا می‌شود او دختر ۱۳ ساله‌ی خود را مجبور به ازدواج با یک جنگجوی داعشی کرده و یک زن را به انجام عملیات انتحاری واداشته بود.

به گفته‌ی یک دادستان، آلیسون فلوک – اکرن دختران جوان را شستشوی مغزی می‌داد و به آن‌ها آدمکشی یاد می‌داد.

جوزف کینگ، وکیل مدافع فلوک – اکرن گفته موکلش از این اتهامات شوکه و ناراحت است، اما می‌داند که شاهد اول (دخترش) در سوریه دچار تروما شده است.

او به نزدیک به ۱۰۰ زن و دختر، از جمله دخترانی به کوچکی ۱۰ سال، یاد می‌داد از سلاح‌های اتوماتیک استفاده کنند و نارنجک و کمربند انتحاری منفجر کنند.

یکی از دختران فلوک – اکرن که پیش بینی می‌شود برای شهادت در جلسه‌ی دادگاه وی حضور یابد، در نامه‌ای به دادگاه نوشته مادرش او را کتک می‌زد.

این رهبر داعش به زودی به خاطر حمایت‌های خود از گروه دولت اسلامی محاکمه خواهد شد و حالا دادستان‌ها در حال بررسی اتهاماتی هستند که از سوی خانواده اش علیه او مطرح شده است.

آلیسون فلوک – اکرن در ماه ژوئن در اتهام تروریسم مجرم شناخته شد، پس از آنکه خود به رهبری یک گردان تمام زنانه از دولت اسلامی در شهر رقه‌ی سوریه اذعان کرد.