در کشور ایران هنجارشکنی جایگاهی ندارد

فرمانده نیرو دریایی سپاه گفت: ریشه اسلام تا سالیان متمادی نیز پایدار و مقتدر خواهد ماند، زیرا ما رهبری به فرزانگی حضرت آیت الله خامنه‌ای داریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه گفت: امروز ما باید احساس خطر کنیم، مشت ما باید محکم‌تر شود، صدای ما باید یکی شود و در مقابل دشمن ایستادگی کنیم، زیرا دشمن با جنگ نرم می‌خواهد جوانان آینده ساز ما را فریب دهد آیا در فرهنگ ایرانی ما، برهنگی عرف است؟! این‌ها مظهر اقتدار کشور ما است؟

سردار تنگسیری گفت: یادتان هست که یک کشتی ما را عربستان گرفت و یکی دیگر هم در جبل الطارق به غارت بردند؛ خداوند هم یک سیلی محکم به انگلیسی‌ها زد و به لطف خدا ما کشتی آن‌ها را گرفتیم و بلافاصله حتی ۶ ساعت هم نشد که عربستانی‌ها کشتی ما را رها کردند و پس از ۲۴ ساعت در تنگه جبل الطارق علی رغم اینکه رییس جمهور آمریکا، ترامپ دستور داده بود که صبر کنید، اما انگلیسی‌های ترسو در جواب آن گفته بودند که کشتی ما در اسارت است و ما چاره‌ای جز رهاسازی آن نداریم و این عملیات موفقی بود که به لطف خدا انجام شد.

فرمانده ندسا با بیان اینکه ما به کسی زور نمی‌گوییم، اما به کسانی که به ما ظلم کنند، جواب قوی‌تر می‌دهیم، گفت: در ۱۷ ربیع سال گذشته نفت ما را دزدیدند و ما نیرو‌های دریایی پس از طی ۱۰ ساعت در دریا در برابر کشتی آمریکایی که ۱۰۰ مایل با آب‌های ما فاصله داشت و بچه‌های نیروی دریایی بلافاصله مانند یک عقاب، کشتی را گرفتند که ناگهان با ۲ اسکرت ناوشکن روبه‌رو شدیم که با ۱۲ قایق در مقابل آن‌ها مقاومت کردیم.

سردار تنگسیری گفت: دشمنان می‌گویند تا وقتی که قرآن منشور خداوند در دست مسلمان‌ها است، ما نمی‌توانیم بر این‌ها حکومت کنیم، به خاطر همین است که به قرآن بی احترامی می‌کنند و قرآن عزیز را به آتش می‌کشند.

او گفت: خانواده معظم شهیدان، فرزندان خود را که حاصل عمرشان بود، در میدان و در مقابل دشمن فرستادند که این کشور و این پرچم بالا بماند، سلام و رحمت خداوند بر شهیدان و خانواده معظم آنها.

سردار تنگسیری افزود: ما شهید داده ایم برای اینکه خدا، قرآن، پرچم که هم افتخار ملی و افتخار اسلامی است، باقی بماند، اما کسانی که نه سختی‌های جنگ را کشیدند، نه سختی‌های انقلاب را کشیدند و بچه‌های خود را در خارج از کشور به دنیا می‌آورند، برای ما دم از کشور و مردانگی می‌زنند!

سردار تنگسیری در هفدهمین یادواره شهدای دهستان بالاده بیرم گفت: مراسمی که شما عزیزان در آن حضور دارید، یادواره شهدایی است که جان را فدا کردند تا ایران و ایرانی باقی بماند و از همین جا دست به سینه خواهم شد و سلام و درود می‌فرستیم برای ۳۲ شهید والا مقام بخش بیرم، ۵ شهید بزرگوار از روستای بالاده، شهیدان سلامت و امنیت، شما مردم ولایتمدار روستای بالاده و بخش بیرم که حضورتان، به معنای تجلیل از شهدای والامقام و دفاع از دین و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستید و ایران را سربلند کردید.

او گفت: ناو‌های آن‌ها اعلام عقب نشینی کردند و گفتند ما نمی‌توانیم در مقابل این قایق‌های کوچک ایستادگی کنیم و شما ۳ شناور کوچک‌تر بفرستید که کشور ما ۶ فروند شناور فرستاد که در مقابل آن‌ها سربلند و پیروز باشیم.

این فرمانده ارشد نظامی گفت: سلطه گران غلط می‌کنند که به غیر از کشور خودشان بخواهند، درباره کشور دیگری نظر دهند؛ به قول حضرت آیت الله امام خامنه‌ای مگر کشور ایران گاو شیرده است که هرچه شما گفتید مردم جهادی ایران آن را بپذیرند؟

سردار تنگسیری گفت: بالگرد به پرواز درآوردند به آن‌ها دستور دادیم اگر بالگردتان را ننشانید، ما آن را می‌زنیم، از ترس بالگرد را نشاندند و با آب‌های سرزمینی ما حدود ۶ مایل فاصله داشتند دستور دادیم اگر وارد آب‌های ما بشوید شما را می‌زنیم؛ که در نهایت شکست خوردند.


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8254385/%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DA%A9%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

سردار تنگسیری گفت: در کشوری که ۴۳ سال با عظمت و شکوه و زیر سایه امام زمان و رهبر معظم همچنین شهیدان والامقام اسلام سپری شده است، چنین هنجارشکنی جایگاهی ندارد.

او تاکید کرد: قطعا کشورمان را برای نان از دست نمی‌دهیم، کشوری که از خون ۳۰۰ هزار شهید مظلوم، ریشه گرفته است.

او گفت: باید در این مسیر مانند سلمان عمل کرد که پای خود را جای پای حضرت علی (ع) می‌گذارد و ما هم باید پیرو راه، ولی فقیه و مولامون حجت ابن الحسن (عج) باشیم تا لطف خداوند نصیب حال ما شود.