خطبه‌های نماز جمعه شهرستان‌های هرمزگان

 نماز جمعه سیریک

حجت السلام محمد بارانی با اشاره به حضور گله‌های فراوان سگ‌های ولگرد و بدون صاحب در شهر و محلات گفت: وجود این حیوانات در خیابان‌ها و محلات در فصل بازگشایی مدارس از دستگاه‌های مربوطه میخواهیم برای جمع آوری و ساماندهی این حیوانات چاره اندیشی و برنامه ریزی کنند.

 نماز جمعه میناب

حجت الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه قشم با بیان اینکه حوادث و فتنه اخیر در کشور دارای درس‌هایی برای ما بود، گفت: مهترین عبرت و درس آموزی آن است که باید به صورت جهادی نسبت به مدیریت انقلابی فضای مجازی و محیط آموزشی و تربیتی اقدام نمود.

 نماز جمعه پارسیان

حجت الاسلام مهدی دری امام جمعه رودان با اشاره به درپیش بودن هفته نیروی انتظامی گفت: امروز نیروی انتظامی در ایجاد امنیت وآرامش از هیچ تلاش ومجاهدتی دریغ نمی‌کند ودر این راه با تقدیم شهدای گرانقدر توانسته نقش بی دلیل خود در تامین امنیت در جامعه به اثبات برساند.

نماز جمعه حاجی آباد

حجت‌الاسلام عباس ذاکری امام جمعه جاسک با قدردانی از سخنان شجاعانه رئیس جمهور در سازمان ملل گفت: حرکت شجاعانه رئیس جمهور در نشان دادن عکس سردار قهرمان ایران حاج قاسم تو دهنی محکمی به دشمنان زد و با این حرکت نشان داد ایران هیچ ترس و نگرانی از کسی ندارد و برای برقراری صلح و امنیت مردم کشورشان با کسی تعارف ندارد.

 نماز جمعه بندرخمیر

حجت الاسلام  محمد پاک نژاد امام جمعه بوموسی با اشاره به فتنه آشوبگران و خسارات فراوان مالی و معنوی به کشور گفت: گفت: این فتنه نیز با حضور مردم انقلابی کشور در میدان و جانفشانی نیرو‌های امنیتی خنثی شد و به زباله دان تاریخ پیوست.


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8249645/%D8%AE%D8%B7%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D9%86

شیخ محمدسعید خطیبی، امام جمعه موقت اهل سنت قشم گفت: اگر نگاهی به تاریخ بیندازیم خواهیم دید که بسیاری از مستکبران و شاهانی که خود را خداوندگار ملت می‌نامیدند، برای گمراه ساختن جامعه، از زنان به عنوان کالایی استفاده می‌کردند تا کشور را به انحطاط بکشانند.

حجت الاسلام محسن سالاری امام جمعه سیریک با بیان اینکه مردم روستای دودر مطالبه‌ای دیرینه از استاندار و مدیران راهداری استان دارند گفت: چندین سال از زیر سازی جاده دسترسی مردم روستا‌های دودر و زمین ملا به مرکز شهرستان می‌گذرد، ولی متاسفانه خبری از آسفالت کردن آن نیست و کسی پاسخگوی مطالبه مردم سخت کوش و مظلوم این منطقه نیست.

نماز جمعه  جاسک

امام جمعه پارسیان با تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام مهمترین ویژگی دوران کوتاه امامت ایشان را زمان انتقال عصر ظهور به دوران غیبت معرفی کرده و گفت: مهمترین راهبرد و استراتژی دوران شش ساله امام عسکری؛ برنامه ریزی دقیق در خصوص استقرار؛ بسط و تحقق کامل فرهنگ مهدویت بود.

نماز جمعه قشم

حجت الاسلام محسن ابراهیمی امام جمعه میناب با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی امنیت را در کشور به ارمغان آورده است و تنها موقعی که امنیت تهدید می‌شود، اهمیت وجود آن بیشتر درک می‌شود.

حجت الاسلام شعیب صالحی امام جمعه بندرخمیر با اشاره به هفته وقف گفت: گفتمان وقف را باید به عنوان اکسیر اعظم نظام اسلامی در مواجهه با گره‌های اجتماعی دانست و آن را به عنوان سلاح همیشگی و پر اثر دین باید معرفی کرد.

 نماز جمعه رودان

 نماز جمعه بوموسی

 نماز جمعه اهل سنت قشم

حجت الاسلام ابراهیم شریفی امام جمعه حاجی آباد با قدردانی از راهپیمایی و حضور امت رسول الله (ص) در سراسر کشور گفت: این راهپیمایی‌های خود جوش و مردمی نشان داد مردم بیدار، هوشیار و در صحنه اند و هنوز به انقلاب، رهبری و آرمان‌های امام پایبند و به نظام اسلامی علاقه مندند.