خدمات شبکه در تهران خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه نوین نت به صورت آنلاین

از دیگر مزایای همکاری با رایان پشتیبان، ارائه خدمات تخصصی و پرسرعت متناسب با نیاز مشتری و همچنین انعطاف پذیری بالای این مجموعه می‌باشد. از آنجا که تعداد شرکت‌ها و سازمان‌های تجاری و حتی اداری در تهران بیشمار است، رقابت زیادی بین شرکت‌ها وجود دارد. از این رو هریک از شرکت‌ها می‌کوشند شبکه‌ای قدرتمند در سازمان خود داشته باشند و از خدمات کامپیوتری عالی بهره‌ مند شوند.

“پشتیبانی شبکه دغدغه مدیران”

هر سازمانی، صرف نظر از اندازه، صنعت یا زیرساخت‌ها، به درجه‌ای از راه حل‌های امنیت شبکه نیاز دارد تا از در مقابل تهدیدهای مختلف سایبری در امان بماند. یکی از مزایای استفاده از خدمات شبکه ، افزایش میزان در دسترس بودن شبکه است. بسیاری از فعالیت ها و اقداماتی که در راستای Network Services ارائه می شوند ، موجب می شوند که شبکه کمتر دچار مشکل شود و کمتر از دسترس خارج شود.

به طور کلی انواع خدمات شبکه کامپیوتری به دو نوع شبکه LAN و WAN طبقه بندی می شود. خدمات شبکه‌ها به دو نوع LAN (شبکه محلی) یا WAN (شبکه گسترده) تقسیم می‌شوند که اصطلاحات عمومی به دو نوع اصلی مهم از شبکه‌ها اشاره می‌کنند. اینترنت را می توان به عنوان یک دسته از شبکه های محلی متصل به شبکه های WAN در نظر گرفت. یک بسته متوسط از طریق اترنت محلی یک شرکت ، یک ISDN یا خط اجاره ای یا پیوند PPP به یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی اجرا می شود. ISP همچنین دارای اترنت است که بسته را برای تحویل به یک ارائه دهنده بین کشوری به روتر مناسب منتقل می کند. بسته از طریق پیوندهای WAN از یک سایت LAN به سایت دیگر شروع به حرکت می کند.

خدمات شبکه در تهران خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه نوین نت به صورت آنلاین

شبکه به طور کامل بررسی شده، و اگر قطعی و کندی در آن باشد شناسایی می شود. تا اینجا که تعریف شبکه وIT را گفتیم، بد نیست که به خدمات این دو دانش نیز نگاهی بیاندازیم. کارشناسان ما در خدمت شما هستند تا به تمام سوالات شما با شفافیت کامل پاسخ دهند. اگر حجم یا شرایط کارتون به نحوی باشه که به صورت ریموتی نشه انجامش داد، ولی نیازی هم به کارشناس مقیم تمام‌وقت نداشته باشید، می‌تونید از خدمات ساعتی پیراسیس استفاده کنید.

  • تجهیزات پسیو شبکه یا شبکه غیرفعال، تجهیزاتی در شبکه است که قابل برنامه‌ریزی نیست و امکان تغییر در آن وجود ندارد.
  • از لحظه ای که وارد سیستم خود می شوید تا لحظه ای که از سیستم خارج می شوید، از شبکه استفاده می کنید.
  • آن‌چه به‌طور معمول منشأ تهدیدات در سیستم‌های اطلاعاتی است ناشی از عدم وجود کنترل‌های لازم روی آن سیستم‌ها است.
  • در پایان می توان این گونه نتیجه گیری کرد که داشتن شبکه و استفاده از خدمات شبکه برای سازمان ها و شرکت های بزرگ، کوچک و متوسط امری بسیار ضروری است، با این اوصاف شما می توانید با استفاده از خدمات شرکت داده پردازی نیلرام به صورت مستمر از این امکانات و خدمات بهره مند شوید.
  • حساب‌های کاربری را می‌توان در ساختار سلسله مراتبی تنظیم کرد و دسترسی آنها به منابع اطلاعاتی را می‌توان کنترل نمود.

مجازی سازی شبکه روشی است برای ترکیب منابع موجود در یک شبکه با هدف تلفیق چندین شبکه فیزیکی، تقسیم شبکه به چند بخش یا ایجاد شبکهه ای نرم افزاری بین ماشین های مجازی. یک شرکت موفق نصب و ارائه دهنده خدمات مربوط به شبکه های کامپیوتری همیشه باید در پی کسب بروزرسانی دانش پرسنل خود و پرورش افراد متخصص باشد تا بتواند مشتریان را راضی نگه دارد. خدمات شبکه را می‌توان بر اساس نوع کارکردی آن به دو دسته خدمات پسیو و خدمات اکتیو شبکه دسته بندی کرد. منظور از خدمات اکتیو تمام فعالیت‌هایی است که باعث تغییر روی داده‌های قابل انتقال در شبکه می‌شود؛ به عنوان مثال نصب نرم افزار آنتی ویروس روی بستر شبکه را می‌توان یک خدمت اکتیو شبکه در نظر گرفت. شرکت فن‌آوران ترازنت یکی از شرکت های گروه ترازنت می باشد که در سال 1389 با تمرکز بر خدمات فناوری اطلاعات تاسیس گردید و همکاری های مشترک با سایر شرکت های گروه که در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای مالی و اداری و صنعتی تحت وب و ویندوز فعالیت می کنند دارد.

عوامل تاثیر گذار در تعرفه پشتیبانی شبکه

هنگامی که کاربر برای کاربر دیگری ایمیل می‌فرستد، این ایمیل و توسط سرور ایمیل بین کاربران منتقل می‌شود. اعتبار کاربران برای احراز هویت در زمان ورود یا به صورت دوره‌‌ای بررسی می‌شود. حساب‌های کاربری را می‌توان در ساختار سلسله مراتبی تنظیم کرد و دسترسی آنها به منابع اطلاعاتی را می‌توان کنترل نمود. در یک سازمان، تعدادی از کاربران نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارند. خدمات دایرکتوری ابزارهایی را برای ذخیره این اطلاعات به صورت رمزی فراهم کرده و در صورت درخواست در دسترس قرار می‌دهند. سیستم‌های کامپیوتری به انسان‌ها کمک می‌کنند تا عملکردهای خود را بهینه کنند.

حفظ امنیت شبکه نیز از مواردی است که باید از سمت سخت افزار و نرم افزار دائما به روز شود تا مشکلی برای شبکه ایجاد نشود. شرکت رایان پشتیبان با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خدمات شبکه، مفتخر است بهترین خدمات را برای انواع سازمان ها و کسب و کارهای تجاری در سراسر ایران ارائه دهد. خدماتی که رایان پشتیبان برخلاف سایر شرکت های پشتیبانی انجام می دهد، براساس آزمون و خطا نیست بلکه براساس تجربه ای 17 ساله است که آن را از دیگر شرکت های خدماتی متمایز می سازد.

به طور کلی پس از راه اندازی خدمات پسیو شبکه ، نوبت به آخرین مرحله از راه اندازی شبکه می رسد . تمامی اهداف و نیازهای ما در این مرحله برآورده خواهد شد.پس از راه اندازی و تنظیم دستگاه های موجود، شبکه قابل استفاده می باشد. نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری مرحله بعدی از شبکه های کامپیوتری می باشد . از جمله روش های قابل توجه در این حوزه می توان به شکل سخت افزاری با دستگاه های برند میکروتیک، کریو کنترل و فورتی نت و از طرف دیگر به شکل نرم افزاری با OS های میکروتیک و کریو کنترل اشاره کرد. راه اندازی سیستم مدیریت کاربران و ایجاد محدودیت متناسب با ظرفیت شبکه، با انواع برندها همچون کریو کنترل ، میکروتیک ، فورتی گیت و دیگر شرکت های فعال در این حوزه قابل پیاده سازی است.

شرکت دایان نت نیز در این حوزه بسیار عالی عمل کرده و تمامی امور پشتیبانی را جهت جلوگیری از بروز مشکل به کار می گیرد. این مجموعه با کنترل و نظارت همه جانبه ای که بر خدمات ارائه شده خود دارد، باعث می شود تا مشکلات و خطاهای معمول قبل از بروز در شبکه، پیش بینی شده و در سریع ترین زمان ممکن رفع گردند. پیچیدگی این تجهیزات، موجب می‌شود که هنگام خرید آنها نیازمند دریافت مشاوره تخصصی باشید. این مجموعه دسترسی کاملی به انواع تجهیزات شبکه داشته و آنها را با قیمت مناسب، کیفیت بالا و گارانتی لازم، در اختیار شما قرار می‌دهد.

در صورتی که دفاتر شرکت از یک رنج IP استفاده می کنند و یا نیاز به ارسال داده های لایه دو مانند DHCP از طریق تانل است، می توان تانل لایه دو پیاده سازی کرد. پیاده سازی آن از طریق تانل GRE یا IPIP صورت می گیرد و به EoIP و EoGRE شناخته می شوند. دستگاه FXO سیگنال آنالوگ مخابرات را به سیگنال دیجیتال تحت شبکه تبدیل می کند و برای راه اندازی یک سیستم تلفنی امکانات نسبت خوبی را داراست. از مهمترین ویژگی سیستم مدیریت اینترنت خدمات شبکه ، پنل مدیریتی قوی با نمایش های نموداری مختلف است که با استفاده از آن می توان ترافیک ورودی و خروجی شبکه را مدیریت کرد. در ساختمان هایی که دارای ارتفاع کم می باشند، جهت برقراری ارتباطات رادیویی با رادیوی دیگر شرکت های مخابراتی از دکل های مخابراتی استفاده می شود که ارتفاع آن با توجه به طبقات ساختمان موردنظر و ارتفاع دکل مقابل محاسبه و نصب می گردد. قطع ناگهانی برق باعث اختلال در اکثر فعالیت‌های تجاری شده و در برخی موارد امکان ادامه آن را کاملاً از اسم برای خدمات کامپیوتری بین می‌برد.

آموزش نحوه نصب و راه اندازی شبکه