جام قهرمانی والیبال ساحلی کشور به هورسان رسید

فولاد جوان هرمزگان و فولاد هرمزگان (هفتم مشترک)

امیرحسین صادقی و حسن بازدرهوا به عنوان داور اول و دوم، قضاوت دیدار نهایی لیگ برتر ساخلی را برعهده داشتند. این مسابقه به صورت زنده از شبکه ورزش سیما نیز پخش شد.

نماینده بافق در ست دوم این مسابقه ۲۲ بر ۲۰ به پیروزی رسید، اما تلاش این تیم در ست‌های اول و دوم منجر به پیروزی نشد و با امتیاز‌های ۲۱ بر ۱۰ و ۱۵ بر ۹ مغلوب حریف شد تا به عنوان چهارمی لیگ برتر ساحلی اکتفا کند. مسعود حمدانی و احسان براتی‌کیا داوران اول و دوم دیدار رده‌بندی بودند.

رده‌بندی نهایی دومین دوره لیگ برتر ساحلی به قرار زیر است:

در دیدار رده‌بندی نیز تیم‌های موج سواران ساحل نوشهر (عباس پورعسگری – سینا شوکتی) و سنگ آهن بافق (مهدی محفوظی – مجتبی آرو) با هم مسابقه دادند و نماینده نوشهر دو بر یک حریف را شکست داد و به مقام سومی دست یافت.

تیم والیبال ساحلی این باشگاه نیز در نخستین دوره لیگ برتر ساحلی در جایگاه چهارم قرار گرفت و امسال با کسب مقام نایب قهرمانی عملکرد درخشان و رو به رشدی از خود نشان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» که از روز یکشنبه ۱۹ دی‌ماه سال ۱۴۰۰ در بندرعباس آغاز شده بود، امشب (یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱) با برگزاری دو دیدار نهایی و رده‌بندی در شهر یزد به پایان رسید.

سنگ آهن بافق (مقام چهارم)

باشگاه شهداب یزد که عملکرد مناسبی در میزبانی هفته دهم مرحله مقدماتی لیگ برتر ساحلی و مرحله نهایی این رقابت‌ها داشت، سال ۱۴۰۰ در لیگ برتر والیبال مردان موفق به کسب مقام قهرمانی شد و در قهرمانی باشگاه‌های آسیا نیز در رتبه سوم قرار گرفت.

هورسان رامسر (قهرمان)

دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، دکتر وحید مرادی مشاور عالی رئیس فدراسیون و مسئولین باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد میهمان ویژه دیدار‌های امروز لیگ برتر ساحلی و مراسم اختتامیه این رقابت‌ها در یزد بودند.

تیم شهداب یزد که در ست نخست مسابقه ۲۱ بر ۱۶ به پیروزی رسیده بود، در ست‌های دوم و سوم با امتیاز‌های ۲۱ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد تا به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر ساحلی دست یابد.

شهداب یزد (نایب قهرمان)

موج سواران ساحل نوشهر (مقام سوم)

ایران جوان (رتبه نهم)


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8189129/%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

تیم هورسان رامسر (میرزاعلی – آقاجانی) در دیدار نهایی این رقابت‌ها به مصاف شهداب یزد (سالمی – وکیلی) رفت و در دیدار نزدیک و جذاب دو بر یک به پیروزی رسید و به مقام قهرمانی دست یافت.

فدراسیون والیبال برای دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی، جایزه ۱۵۰ میلیون تومانی در نظر گرفته است که تیم اول مسابقات مبلغ ۶۰ میلیون، تیم دوم مبلغ ۴۰ میلیون، تیم سوم مبلغ ۳۰ و تیم چهارم مبلغ ۲۰ میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

پیکان بندر دیر و بسآمد گستر تهران (پنجم مشترک)