تزریق ژل جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص گوش و حلق و بینی دکتر محمد گلی

در مورد اینکه می‌خواهید تزریق به کدام ناحیه از بدنتان تزریق شود با متخصص پوست مشورت نمایید. بسته به نیاز شخص، پزشکان از انواع مختلفی از ژل‌ها استفاده می‌کنند. برندهای معتبر مختلفی در سرتاسرجهان اقدام به تولید ژل یا فیلر می‌کنند و با توجه به عوامل مختلفی نظیر مدت زمان ماندگاری ژل و ناحیه‌ی مورد تزریق، برند ژل انتخاب می‌شود. چهار نام تجاری رایج از اسید هیالورونیک وجود دارد که محبوب ترین آن ها رستیلن و ژوویدرم هستند.

مزوژل چیست و چه کاربردی دارد؟

حتما از مواد غذایی حاوی امگا ۳ در وعده‌های غداییتان بهره بگیرید. پس از تزریق می‌بایست کیسه یخی را به مدت ۲ ساعت بر روی ناحیه حجم داده شده قرار دهید. ۳- یک سری آزمایشات نیز توسط پزشک برای شما تجویز خواهد شد.

ولی امکان ایجاد آلرژی در تزریق چربی بر عکس ژل وجود ندارد. هزینه تزریق فیلر بستگی به نوع و مارک ژل مورد استفاده، میزان استفاده شده در هر جلسه و مساحت ناحیه تحت درمان دارد. تعیین این موارد در هر بیمار منحصر به فرد است و نیاز به بررسی در همان شخص دارد؛ که این هزینه در طول مشاوره اولیه با پزشک معالج ارزیابی و تخمین زده می‌شود؛ و به اطلاع فرد خواهد رسید. زمانی که صحبت از عملهای جراحی میشود بسیاری از افراد نگران هزینه انجام این کار هستند.

بی حسی هم به صورت موضعی و با پماد و هم با تزریق انجام می شود و به ناحیه تزریق و خود شخص و تشخیص پزشک بستگی دارد. بله، به دلیل عدم صحیح تزریق فیلر این امکان وجود خواهد داشت. کبودی و ورم بسیار جزئی بعد از تزریق فیلر تا یک هفته ادامه خواهد داشت. از ژل ژوویدرم و سایر برندهای معتبر جهت تزریق ژل استفاده خواهد گردید. پس از تزریق خطر بسیار کمی ناشی از عوارض جدی یا عفونت‌ها متوجه افراد خواهد بود.

مراقبت های بعد از انجام تزریق ژل

تزریق ژل جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص گوش و حلق و بینی دکتر محمد گلی

از تزریق ژل می‌توان برای رفع چین و چروک‌هایی مانند خط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی استفاده تزریق ژل کلینیک مهسا امانی کرد. به دلیل هزینه‌های مناسب و عوارض بسیار کم، سالانه بیش از ۱ میلیون خانم و آقا از این روش درمانی برای جوانسازی پوست خود استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که تزریق فیلرهای پوستی، بعد از تزریق بوتاکس، فراگیرترین روش جوانسازی پوست در جهان است. یکی کارهایی که در زیبایی و جوان‌سازی پوست و فرم دهی صورت و بدن تأثیر بسزایی دارد، تزریق ژل و انواع فیلر است. در این مطلب به بررسی علل تزریق ژل لب، کاندید مناسب آن، مدل‌های تزریق، برندهای مختلف ژل و همچنین مدت ماندگاری هر یک از برندها می‌پردازیم. از دیگر جراحی‌های زیبایی است که این روزها در بین خانم‌ها مورد استقبال بسیاری است و اغلب خانم‌ها به دنبال جذابیت‌های ظاهری خود هستند.

  • به همان اندازه که اندام تناسلی زن برای داشتن رابطه جنسی سالم و با لذت موثر است، اندام تناسلی مرد نیز باید وضعیت مطلوبی داشته باشد.
  • ژل‌هایی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند از جنس هیالورونیک‌اسید می‌باشد.
  • با افزایش سن میزان این دو ماده در پوست کاهش می‌یابد و صورت شادابی خود را از دست می‌دهد.
  • ژل ها همچنین می توانند در حجم دهی به نواحی دیگر از جمله لب ها، بینی، شقیقه ها و گونه ها نیز استفاده شوند.
  • بهتر است که این عمل توسط یک متخصص زیبایی معتبر و مجرب انجام شود تا مطلوب ترین نتیجه حاصل شود و احتمال بروز عوارض به حداقل برسد.