بگویید در حقم ظلم کرده اید

گل گهر پس از این بازی با انتشار ویدیویی نوشت: صحنه محرز خطای رشید مظاهری دروازه‌بان سپاهان در دقیقه ۳۴ بر روی رضا جعفری مهاجم نساجی که محمدحسین ترابیان داور مسابقه اعتقاد به خطا و اخراج نداشت!


منبع: https://www.yjc.news/fa/news/8216480/%D8%A8%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D9%82%D9%85-%D8%B8%D9%84%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%AF

او افزود: بازیکنانی که در بازی قبلی خوب بودند، شاید کمترین نمره لیگ را کسب کرده باشند. از تیم داوری و مسئولان برگزاری بازی تشکر می‌کنیم. این بازی یکی از بدترین بازی‌های دوران مربی‌گری من بود.

سرمربی گل‌گهر درباره صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تیمش گفت: قانون فاصله نزدیک و شدت توپ رد شده است. فکر می‌کنم دست مدافع ما فضایی را اشغال نکرده بود. در محوطه اگر توپ به دست مهاجم بخورد، هند است، اما درباره مدافع فرق می‌کند. البته من از صحنه دور بودم و به نظر کارشناسان داوری احترام می‌گذارم.

او در پایان گفت: آقای هوشنگ نصیرزاده تو آدم بامعرفتی هستی، بیا از حق ما دفاع کن. دیگر شما مسئول تدوین مقررات هستید و باید نظر نهایی را بدهد. چرا آقای نصیرزاده نمی‌گویی تا مردم ظلمی که در حق امیر قلعه‌نویی شد را متوجه بشوند. یک سری می‌گویند محرومیتش تمام شده و یک سری می‌گویند فعلا محروم است.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: این یک امتیاز زیادمان است و روی شانس و بازی خوب محسن فروزان کسب شد. امروز یک تیم ترسو بودیم. ایراد بازیکنان این مدلی این است که یک روز خیلی بالا هستند و یک روز خیلی پایین هستند. این موضوع مربی را بلاتکلیف می‌کند. ما امروز چهار توپ معمولی هم نداشتیم. امروز خیلی بد بودیم. شاید یکی از دلایلش این بود که بازی قبلی پرفشارتر بوده و یک روز کمتر استراحت کردیم. شاید این بهانه است. تیم محمد ربیعی در تمام دقایق زمین با برنامه بازی کرد.

او گفت: موانع آن با بازی در لیگ قهرمانان آسیا حل شد. هر چقدر ظلم باشد، باید تمام شود. شاید ما باید بازیکن ۸۰۰ هزار یورویی می‌آوردیم که ۳۰۰ هزار یوروی آن گم شود تا بگویند به به و چه چه. پارسال به ما گفتند که در حق گل‌گهر ظلم کردند و الان هم ادامه پیدا کرده است. به تدوین مقررات و استیناف هم می‌گوییم، می‌گویند حق با شماست. اگر این بازیکن ۷۰۰ هزار دلار بود، رایی برایش صادر نمی‌شد. او می‌توانست امروز عصای دست ما باشد.

قلعه‌نویی درباره وضعیت کی‌روش، شاکری و باگناما بیان کرد: ما خط حمله بسیار خوبی داریم. ایراد این است که بالا و پایینشان زیاد است. یک روز می‌بینید شکاری بسیار خوب بازی می‌کند و یک روز فوتبالیست نیست. درباره بازیکن گابنی به من ظلم شد و این ظلم ادامه دارد. او سه ماه محروم شده است. زمان محرومیت یا از زمان ابلاغ رای شروع می‌شود یا موانع آن باید برطرف شود.