اتاق فرار جن در مجموعه اسکیپ کام با 8% تخفیف در تهران نت برگ-آل اسکیپ

ظرفیت افراد این بازی بین 3 تا 6 نفر است و هزینه ورودی آن 35 هزار تومان بوده که نسبت به سایر اتاق فرارها ارزان تر است. این اتاق فرار تهران در آدرس قیطریه شمالی، بهار شمالی، کوچه علیزاده پلاک 7 قرار گرفته است. یکی از رایج ترین انواع قفل اسکیپ روم که با نحوه باز و بسته شدن آن همگی آشنا هستیم، قفل های معمولی می باشند که دارای کلیدهای مخصوص می باشند. با توجه به نوع سناریوی پیاده سازی شده برای اتاق فرار ممکن است کلید در بخش های مختلفی از اتاق جاسازی شده باشد و شما به عنوان سرنخ باید بدنبال آن باشید. این قفل ها دارای کلیدهای منحصر به فردی بوده و در مراحل مختلف بازی اگر با تعداد متعددی از آنها روبرو شدید، لازم است برای هر یک کلید مخصوص به خودش را پیدا نمایید. مجموعه اتاق فرارهای ترسناک در تهران بدون شک می توانند گزینه ای فوق العاده برای کسب تجربه های جدید در کنار یک بازی گروهی باشند.

اتاق فرار جن در مجموعه اسکیپ کام با 8% تخفیف در تهران نت برگ-آل اسکیپ

این اتاق فرار تهران در آدرس خیابان پیروزی، بلوار نیکنام شرقی، خیابان زینتی افخم، کوچه طوسی پلاک 2 قرار گرفته است. شما با شرکت در یک اسکیپ روم با سناریوی ترسناک، در شرایطی قرار میگیرید که باید با همکاری و همفکری با سایر افراد گروه، راه نجاتی برای خود پیدا نمایید و سرنخ های خروج از بازی را بیابید. این کار تنها با غلبه بر ترس و کنترل این حس امکان پذیر می باشد و شما در این بازی ها به راحتی می توانید این حس را درخود تقویت نمایید. برخی از دسته‌های محبوب تخفیفان، رستوران های تهران، هتل، تور مسافرتی، کافی‌شاپ، آرایشگاه، کلینیک زیبایی، آتلیه، بلیط تئاتر بازی اتاق فرار و کد تخفیف هستند. از محبوب ترین کد های تخفیفی که در تخفیفان ارائه می شود می توان به کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف نماوا اشاره کرد.

اتاق فرار کارگر شمالی

در توضیح سناریوی این بازی آمده است که حاج رحیم پیرمرد هنرمند و خوش ذوقی از روستای ماخونیک در شمال شرق کشور بود که با همه مهربان بود و شعر می‌گفت و خطاطی می‌کرد. پس از مدتی حاج رحیم کاملا عوض شده و کمتر در روستا دیده می‌شد تا اینکه خبر گم شدن دخترش آذر در روستا پخش می‌شود. شما با توجه به شایعات میان مردم تصمیم می‌گیرید تا به خانه حاج رحیم بروید و از او سوالاتی بپرسید. سناریو این بازی در مورد یک خانه متروکه و عجیب در شمال کشور است که تاکنون افراد زیادی از آن بازدید کرده و با مشکلاتی روبرو شده اند. این بازی برای گروه سنی 14سال به بالا مناسب است؛ پذیرش بالای 12 سال نیز به همراه بزرگسال بلامانع است. بخش یازده تیمارستان آبان محل نگهداری بیماران قاتل و با درجه خطر بالا است و به همین جهت همواره تحت مراقبت های ویژه ای قرار دارد و گزارش های روزانه از این بخش به مراکز امنیتی ارسال می شود.

اسکیپ لاین

هزینه ورودی این مجموعه 80 هزار تومان است و ظرفیت 7 تا 10 نفر اجازه نقش آفرینی در این اتاق اسکیپ روم تهران فرار تهران دارند. اسکیپ روم های تاریخی تهران می تواند شما را به چندین هزار سال پیش برده و برای شما فضایی پدید بیاورد که با حال و هوای زمان قدیم مثلا جنگ های جهانی، روزگار قدیم مصر، آتش سوزی های بزرگ اروپا و … بیشتر آشنا کند. معمولا موسیقی حاکم در این اتاق فرارها، جو آن زمان را برای شرکت کنندگان به وجود می آورد. در این قسمت به 2 موضوع هیجان انگیز ترین اتاق فرار تهران در ژانر تاریخی اشاره می کنیم. یکی دیگر از جاهای دیدنی تهران که طرفداران خاص خود را دارد، اتاق فرار آن است. از جمله ژانرهایی که بیشتر می توانید در اتاق فرارهای تهران آن را تجربه کنید، می توان به وحشت، مهیج، دلهره آور، معمایی، درام، جنایی، تاریخی، فانتزی، ماجراجویی و حتی کمدی اشاره کرد.

  • اما با توجه به اتفاقاتی که در آن می افتد می تواند موجب خنده شما و هم بازی های شما می شود.
  • طمع اولین بازی روحی و جنی در ژانر ترسناک بود که با فضا سازی روستای مازول ارائه شد .
  • اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق فرار 696 برروی نام این اتاق فرار در همین سطر کلیک کنید …
  • اتاق فرار خونه جنی افرادی که علاقه زیادی به ترس و تجربه قرار گرفتن در خانه های قدیمی و جنی دارند، قطعا باید سناریوی خونه جنی را در مجموعه تاج اسکیپ تجربه کنند.

در این مهمانی به طور ناگهانی دودی اتاق را فرا می گیرد و شما پس از استشمام دود دچار فراموشی و توهم می شوید. تعداد نفرات مجاز جهت شرکت در این بازی 4 تا 10 نفر است و مبلغ بلیط برای هر نفر 75 هزار تومان می باشد. از اصلی ترین کارهایی که لازم است در گام های مختلف بازی انجام دهید، جستجوی سرنخ های مختلف بوده و در نهایت با کنار هم قرار دادن آنها به رمز عبور دست پیدا خواهید کرد. رمزهای ارائه شده برای بازی ها ممکن است مجموعه ای از اعداد باشند که روی قفل باید به ترتیب از چپ به راست تنظیم شوند و در شیار مربوطه رمز به شکل صحیح قرار گیرد.

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی