آموزش صرافی کوینکس ؛ از ثبت نام تا خرید و فروش ارز دیجیتال درجه

این نوع معامله به این صورت است که شما خودتان یک حدی را برای معامله مشخص می کنید. به این صورت که وقتی قیمت ارز به حد مشخصی رسید ، آن را بخرد و یا بفروشد. این نوع سفارش گذاری بهترین روش جهت قرار دادن حد سود و یا حد ضرر می باشد. اپلیکیشن کوینکسفیوچرز اپلیکیشن کوینکسحال روی Transfer کلیک کنید. ۳- در قدم بعدی باید روی گزینه Send Code کلیک کنید تا کدی برای آدرس ایمیل شما ارسال شود. ۱- ابدا طبق روش بیان شده در بالا وارد بخش تنظیمات حساب کاربری خود در کوینکس شوید.

لازم به ذکر است انتقال رمز ارز به حساب اشخاص در این صرافی ارز دیجیتال بدون کارمزد است. در بخش Actual مقدار ارزی که قصد جابه‌جا نمودن آن را دارید وارد کنید و روی گزینه submit کلیک کنید. در این مرحله صرافی به شماره موبایل شما رمز شش رقمی موقت را ارسال می‌کند، البته ارسال رمز موقت به برنامه موبایل گوگل آتنتیکیتور نیز در صورت فعال‌سازی آن ممکن است. درنهایت برای تأیید اطلاعات حساب‌ها و تأیید نهایی، این صرافی یک ایمیل حاوی این مشخصات برای صاحب حساب ارسال کرده و منتظر تأیید آن می‌ماند. تأیید ایمیل از طریق گزینه Reconfirm ممکن است و تنها ۶۰ ثانیه برای انجام این کار فرصت دارید. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی کوینکس ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در سایت صرافی ارز دیجیتال کوینکس به آدرس شوید.

وام گرفتن از صرافی کوینکس

در نگارش این مقاله تمام مواردی که برای کار با صرافی کوینکس نیاز دارید را آموزش می‌دهیم. این مقاله از صفر تا صد بخش‌های موردنیاز این صرافی را آموزش داده و هر بخش آن به‌صورت تصویری بوده تا شما نیاز نداشته باشید برای آموزش این صرافی هیچ هزینه‌ای بپردازید. برای انجام فرایند احراز هویت کوینکس بهتر است که حتماً از نرم‌افزار کوینکس استفاده نمایید. لازم به ذکر است انجام این مراحل از طریق سایت این صرافی هم تفاوت چندانی با نرم‌افزار کوینکس ندارد. اشخاصی هم هستند که در فضای مجازی مثل اینستاگرام و تلگرام که با دریافت اطلاعات شخصی شما، احراز هویت در کوینکس را برای شما انجام می‌دهند که این روش هم به دلیل مسائل امنیتی توصیه نمی‌شود. ۱- ابتدا لازم است آدرس مقصدی را که می‌خواهید ارز دیجیتال موردنظر خود را به آن منتقل کنید بدست بیاورید.

شما برای ارتقا یافتن به سطوح نامبرده می‌توانید از طریق گزینه‌ی «Account Level» موجود در بالای صفحه حساب کاربری خود در سایت کوینکس اقدام نمایید. آن‌گاه مراحل لازم به صورت گام به گام به شما نمایش داده می‌شود. اما با توجه به این که بدون احراز هویت و ارتقا سطح هم می‌توان در این سایت فعالیت کرد، از توضیحات بیشتر این سطح صرف‌نظر می‌کنیم. چراکه کاربران مبتدی و نیمه حرفه‌ای ایرانی به راحتی می‌توانند در سطوح اولیه این سایت به کار خود ادامه دهند.

چگونه چرخه های معاملاتی را تشخیص دهیم و انواع آن را بشناسیم؟

آموزش صرافی کوینکس ؛ از ثبت نام تا خرید و فروش ارز دیجیتال درجه

بعضی از معامله‌گرها تمایل دارند که بیش از 10 هزار دلار طی یک روز از صرافی خارج کنند. این افراد باید مدارک هویتی خود را از جمله تصویر پاسپورت را برای صرافی ارسال کنند. پس از تایید مدارک، این افراد به سطح 2 ارتقا پیدا می‌کنند و می‌توانند در 24 ساعت، تا سقف 1 میلیون دلار از صرافی برداشت کنند. برای فعال سازی 2FA ابتدا باید کدی که به ایمیل شما ارسال می‌شود را وارد کنید. طبق این جدول اگر شما بیشتر از هزار واحد CET در کیف‌پول خود داشته باشید، سطح کاربری شما VIP1 می‌شود و کارمزد معاملات شما از ٪0.2000 به ٪0.1800 کاهش می‌یابد.

نحوه برداشت ارزهای دیجیتال از حساب کوینکس

در زمان نگارش این مقاله، 616 ارز دیجیتال و 1031 جفت ارز معاملاتی در کوینکس فهرست آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس شده‌اند. در این مرحله باید ID type یعنی آنچه را که با آن قصد احراز هویت دارید انتخاب کنید، شماره خود را “ID number” وارد کرده و سپس اسناد هویتی خود را بارگذاری کنید. این صرافی از اپلیکیشن رسمی شرکت گوگل به نام Google Authenticator پشتیبانی می‌کند که هر 30 ثانیه یک بار رمز جدید ۶ رقمی برای شما نمایش می‌ دهد. این نرم‌ افزار کاملاً رایگان است و از طریق گوگل پلی و اپ استور میتوانید آن را دانلود کرده و فعال نمایید. بهتر است بر روی گزینه ID verification هم کلیک نکنید، گرچه اجازه برداشت روزانه 100 هزار دلار را می دهد ولی چون اطلاعات پاسپورت را درخواست می کند، باز هم مشخص می شود که کاربر ایرانی هستید. آموزش خرید ارز از کوینکسنمودار ارز در کوینکسهمانطور که می بینید قیمت ارز به دلار و نیز نمودار آن را برایتان خواهد آورد.